Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Jeszcze lepsze Targi Business Tourism na ITM Warsaw

30.08.2011

Targi turystyki biznesowej, Meetings Poland Expo, organizowane od 13 lat przez Meetings Poland sp. z o.o., łączą się z ITM Warsaw, targami turystycznymi organizowanymi przez Fairex sp. z o.o. Powstają targi turystyki i turystyki biznesowej pod jednym dachem.

 

 

ITM Business Tourism będą skupione na branży turystyki biznesowej, zwanej też MICE – branży spotkań, incentive, konferencji i eventów. Branża ta gwałtownie się w Polsce rozwija, podobnie jak cała branża turystyczna. Ekspozycje wystawców na ITM Business Tourism wzbogacone będą o liczne seminaria dla profesjonalnych organizatorów spotkań firmowych, eventów i szkoleń, a także warsztaty i wizyty studyjne zagranicznych partnerów.

ITM Business Tourism odbędą się w Warszawie w dniach 27-29 stycznia 2012 roku w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w ramach targów ITM Warsaw. ITM Business Tourism są organizowane przez Fairex sp. z o.o. i Meetings Poland sp. z o.o.

 

Współorganizatorzy nowych targów powiedzieli:

Cieszę się, że Fairex jako nasz partner zapewni większy udział zagranicznych wystawców, a także licznych odwiedzających
- Sławomir Wróblewski, Meetings Poland

Jestem zadowolony z tego, że będziemy mogli stworzyć jeszcze lepsze targi zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających. Wykorzystamy efekt synergii, aby stworzyć najbardziej rozbudowane targi turystyczne w Polsce
- Roland Sprung, Fairex

ITM Business Tourism to nowa platforma spotkań, wymiany kontaktów i doświadczeń branży turystyki biznesowej, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. W specjalnej, zamkniętej Strefie Biznes planiści i zleceniodawcy konferencji otrzymają możliwość poznania szerokiej, bieżącej oferty narzędzi promocji i rozwiązań organizacji profesjonalnych imprez i wydarzeń. Przedstawiciele świata hotelarskiego i inni usługodawcy otrzymają bezpośredni dostęp do najnowszych technologii, narzędzi sprzedaży i marketingu. Wystawcy spotkają potencjalnych klientów nie tylko z aglomeracji warszawskiej, ale z całego kraju i zagranicy.

ITM Warsaw
Targi ITM Warsaw to międzynarodowe targi turystyczne, których pierwsza edycja miała miejsce w styczniu 2011 r. w Hali Expo XXI w Warszawie. W targach uczestniczyło ponad 100 wystawców reprezentujących ofertę 23 krajów. Wśród nich znalazły się krajowe i regionalne biura turystyczne, biura podróży, touroperatorzy, organizacje turystyczne, linie lotnicze, hotele, prywatne firmy oraz wiele innych organizacji. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający ITM Warsaw chwalili profesjonalną organizację targów. Organizatorzy targów planują, że targi ITM Warsaw staną się wkrótce najważniejszymi targami turystycznymi w Polsce, ponieważ mają najlepszy termin, świetną, centralną lokalizację w Warszawie i profesjonalną organizację nastawioną na indywidualne podejście do partnerów.

Meetings Poland Expo
Targi branży turystyki biznesowej Meetings Poland Expo odbywają się w Warszawie od 13 lat. To jedyna w Polsce impreza obejmująca całość tej nowej dziedziny: branży spotkań (Meeting Industry). Targi odwiedzają planiści konferencji, organizatorzy kongresów i podróży incentive, osoby odpowiadające za szkolenia i eventy w firmach, korporacjach, bankach, izbach gospodarczych i stowarzyszeniach profesjonalnych. W zeszłorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 4 tysiące odwiedzających oraz 116 wystawców i firm partnerskich z Polski, Danii, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Finlandii, Ukrainy czy Węgier, co potwierdziło, iż pomimo trudnej sytuacji gospodarczej, targi nadal pełnią bardzo ważną rolę dla całej branży turystki biznesowej.


źródło: www.itm-warsaw.pl

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne Alternatywne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne