Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Jeszcze lepsze Targi Business Tourism na ITM Warsaw

30.08.2011

Targi turystyki biznesowej, Meetings Poland Expo, organizowane od 13 lat przez Meetings Poland sp. z o.o., łączą się z ITM Warsaw, targami turystycznymi organizowanymi przez Fairex sp. z o.o. Powstają targi turystyki i turystyki biznesowej pod jednym dachem.

 

 

ITM Business Tourism będą skupione na branży turystyki biznesowej, zwanej też MICE – branży spotkań, incentive, konferencji i eventów. Branża ta gwałtownie się w Polsce rozwija, podobnie jak cała branża turystyczna. Ekspozycje wystawców na ITM Business Tourism wzbogacone będą o liczne seminaria dla profesjonalnych organizatorów spotkań firmowych, eventów i szkoleń, a także warsztaty i wizyty studyjne zagranicznych partnerów.

ITM Business Tourism odbędą się w Warszawie w dniach 27-29 stycznia 2012 roku w Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego w ramach targów ITM Warsaw. ITM Business Tourism są organizowane przez Fairex sp. z o.o. i Meetings Poland sp. z o.o.

 

Współorganizatorzy nowych targów powiedzieli:

Cieszę się, że Fairex jako nasz partner zapewni większy udział zagranicznych wystawców, a także licznych odwiedzających
- Sławomir Wróblewski, Meetings Poland

Jestem zadowolony z tego, że będziemy mogli stworzyć jeszcze lepsze targi zarówno dla wystawców, jak i dla zwiedzających. Wykorzystamy efekt synergii, aby stworzyć najbardziej rozbudowane targi turystyczne w Polsce
- Roland Sprung, Fairex

ITM Business Tourism to nowa platforma spotkań, wymiany kontaktów i doświadczeń branży turystyki biznesowej, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. W specjalnej, zamkniętej Strefie Biznes planiści i zleceniodawcy konferencji otrzymają możliwość poznania szerokiej, bieżącej oferty narzędzi promocji i rozwiązań organizacji profesjonalnych imprez i wydarzeń. Przedstawiciele świata hotelarskiego i inni usługodawcy otrzymają bezpośredni dostęp do najnowszych technologii, narzędzi sprzedaży i marketingu. Wystawcy spotkają potencjalnych klientów nie tylko z aglomeracji warszawskiej, ale z całego kraju i zagranicy.

ITM Warsaw
Targi ITM Warsaw to międzynarodowe targi turystyczne, których pierwsza edycja miała miejsce w styczniu 2011 r. w Hali Expo XXI w Warszawie. W targach uczestniczyło ponad 100 wystawców reprezentujących ofertę 23 krajów. Wśród nich znalazły się krajowe i regionalne biura turystyczne, biura podróży, touroperatorzy, organizacje turystyczne, linie lotnicze, hotele, prywatne firmy oraz wiele innych organizacji. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający ITM Warsaw chwalili profesjonalną organizację targów. Organizatorzy targów planują, że targi ITM Warsaw staną się wkrótce najważniejszymi targami turystycznymi w Polsce, ponieważ mają najlepszy termin, świetną, centralną lokalizację w Warszawie i profesjonalną organizację nastawioną na indywidualne podejście do partnerów.

Meetings Poland Expo
Targi branży turystyki biznesowej Meetings Poland Expo odbywają się w Warszawie od 13 lat. To jedyna w Polsce impreza obejmująca całość tej nowej dziedziny: branży spotkań (Meeting Industry). Targi odwiedzają planiści konferencji, organizatorzy kongresów i podróży incentive, osoby odpowiadające za szkolenia i eventy w firmach, korporacjach, bankach, izbach gospodarczych i stowarzyszeniach profesjonalnych. W zeszłorocznej edycji targów uczestniczyło ponad 4 tysiące odwiedzających oraz 116 wystawców i firm partnerskich z Polski, Danii, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Finlandii, Ukrainy czy Węgier, co potwierdziło, iż pomimo trudnej sytuacji gospodarczej, targi nadal pełnią bardzo ważną rolę dla całej branży turystki biznesowej.


źródło: www.itm-warsaw.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Centra kongresowe i targowe; Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne