Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konkurs! Wygraj specjalne podwójne zaproszenie Silver na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa!

18.10.2013W naszym konkrsie możecie wygrać dwa specjalne podwójne zaproszenia Silver o wartości 500 zł każde. Dzięki tym zaproszeniom możecie obejrzeć spotkanie z samego środka trybuny A lub w Sali Silver, wyposażonej w telewizory. Podczas meczu będziecie mogli korzystać z bufetu z drobnymi przekąskami i napojami.

Spotkanie drużyn Lecha Poznań i Legii Warszawa odbędzie się na stadionie Lecha Poznań w niedzielę, 27 października 2013 r. o gdz. 18.00.

 
Dwa podwójne zaproszenia VIP-owskie o wartości 500 zł każde możecie zdobyć, jeśli odpowiecie prawidłowo na 2 pytania konkursowe:
 
1. W jaki nowatorski sposób Lech Poznań Conference Center wykorzystuje piłkarską szatnię?
2. Jakie hasło znajduje się w logo serwisu www.konferencje.pl?
 
Odpowiedzi wraz z innymi Waszymi danymi wpiszcie w formularzu konkursowym, który znajduje się pod tym linkiem. Zaproszenia zdobędą autorzy prawidłowych odpowiedzi, którzy zgłoszą je do nas poprzez formularz jako 45. z kolei oraz 45. od końca. Jedna osoba może oddać jeden głos. Na odpowiedzi czekamy do 23 października 2013 r. do godz. 12.00.
Pamiętajcie o zasadzie fair play!
 
Lech Poznań Conference Center na Inea Stadionie to pierwsze tematyczne centrum konferencyjne w Wielkopolsce. Uczestnicy konferencji, spotkań firmowych i szkoleń mają okazję zobaczyć miejsce pracy piłkarzy, trenerów i prezesa klubu, i podpatrzeć życie klubu na co dzień. Centrum posiada również własną kuchnię z menu przygotowywanym specjalnie według życzeń gości. Rozgrywki sportowe na żywo oglądać można w salach strefy biznesowej. Jedną z nich jest przestronna Sala Silver, w której będziecie mogli obejrzeć zbliżające się spotkanie Lech - Legia. 
 
Regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem:
Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne