Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Konkurs! Wygraj specjalne podwójne zaproszenie Silver na mecz Lech Poznań - Legia Warszawa!

18.10.2013W naszym konkrsie możecie wygrać dwa specjalne podwójne zaproszenia Silver o wartości 500 zł każde. Dzięki tym zaproszeniom możecie obejrzeć spotkanie z samego środka trybuny A lub w Sali Silver, wyposażonej w telewizory. Podczas meczu będziecie mogli korzystać z bufetu z drobnymi przekąskami i napojami.

Spotkanie drużyn Lecha Poznań i Legii Warszawa odbędzie się na stadionie Lecha Poznań w niedzielę, 27 października 2013 r. o gdz. 18.00.

 
Dwa podwójne zaproszenia VIP-owskie o wartości 500 zł każde możecie zdobyć, jeśli odpowiecie prawidłowo na 2 pytania konkursowe:
 
1. W jaki nowatorski sposób Lech Poznań Conference Center wykorzystuje piłkarską szatnię?
2. Jakie hasło znajduje się w logo serwisu www.konferencje.pl?
 
Odpowiedzi wraz z innymi Waszymi danymi wpiszcie w formularzu konkursowym, który znajduje się pod tym linkiem. Zaproszenia zdobędą autorzy prawidłowych odpowiedzi, którzy zgłoszą je do nas poprzez formularz jako 45. z kolei oraz 45. od końca. Jedna osoba może oddać jeden głos. Na odpowiedzi czekamy do 23 października 2013 r. do godz. 12.00.
Pamiętajcie o zasadzie fair play!
 
Lech Poznań Conference Center na Inea Stadionie to pierwsze tematyczne centrum konferencyjne w Wielkopolsce. Uczestnicy konferencji, spotkań firmowych i szkoleń mają okazję zobaczyć miejsce pracy piłkarzy, trenerów i prezesa klubu, i podpatrzeć życie klubu na co dzień. Centrum posiada również własną kuchnię z menu przygotowywanym specjalnie według życzeń gości. Rozgrywki sportowe na żywo oglądać można w salach strefy biznesowej. Jedną z nich jest przestronna Sala Silver, w której będziecie mogli obejrzeć zbliżające się spotkanie Lech - Legia. 
 
Regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem:
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Restauracje
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne