Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Paraliż komunikacyjny utrudnia podróż


05.05.2010

Wulkan na Islandii nie odpuszcza. Czy odpuszczą kolejarze?

Chmura pyłu wydobywająca się z wulkanu Eyjafjoell  ponownie zmusza Europę do zamknięcia przestrzeni powietrznej. Niebo zamknęły już Irlandia i Szkocja. Utrudnienia mogą dotyczyć również części lotnisk w Anglii i Walii, ale tym razem chmura ma ominąć Londyn.

Jeżeli pogoda dopisze - większych strat być nie powinno.

Podróżowanie jest utrudnione także w Polsce. W tej chwili jednak powód jest inny – Przewozy Regionalne nie zapłaciły za użytkowanie infrastruktury kolejowej Polskim Liniom Kolejowym. PKP zobowiązały przewoźnika do ograniczenia ruchu pociągów o 13 %.

Odwołanie pociągów InterRegio, mimo wcześniejszych ostrzeżeń, okazało się wielkim zaskoczeniem, przez co  na dworcach w całym kraju zapanował chaos i dezorientacja. We wtorek nie wyjechał na tory żaden pociąg spółki IR. Podróżujący byli zmuszeni skorzystać z miejsc stojących w ekspresach Intercity bądź pociągów Tanich Linii Kolejowych.

Organizatorzy konferencji muszą być czujni i na bieżąco monitorować sytuację w transporcie w Polsce i na świecie. O zmianach w kursowaniu pociągów można dowiedzieć się bezpośrednio w kasach i punktach informacyjnych Przewozów Regionalnych.

 


źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl


 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne