Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Paraliż komunikacyjny utrudnia podróż


05.05.2010

Wulkan na Islandii nie odpuszcza. Czy odpuszczą kolejarze?

Chmura pyłu wydobywająca się z wulkanu Eyjafjoell  ponownie zmusza Europę do zamknięcia przestrzeni powietrznej. Niebo zamknęły już Irlandia i Szkocja. Utrudnienia mogą dotyczyć również części lotnisk w Anglii i Walii, ale tym razem chmura ma ominąć Londyn.

Jeżeli pogoda dopisze - większych strat być nie powinno.

Podróżowanie jest utrudnione także w Polsce. W tej chwili jednak powód jest inny – Przewozy Regionalne nie zapłaciły za użytkowanie infrastruktury kolejowej Polskim Liniom Kolejowym. PKP zobowiązały przewoźnika do ograniczenia ruchu pociągów o 13 %.

Odwołanie pociągów InterRegio, mimo wcześniejszych ostrzeżeń, okazało się wielkim zaskoczeniem, przez co  na dworcach w całym kraju zapanował chaos i dezorientacja. We wtorek nie wyjechał na tory żaden pociąg spółki IR. Podróżujący byli zmuszeni skorzystać z miejsc stojących w ekspresach Intercity bądź pociągów Tanich Linii Kolejowych.

Organizatorzy konferencji muszą być czujni i na bieżąco monitorować sytuację w transporcie w Polsce i na świecie. O zmianach w kursowaniu pociągów można dowiedzieć się bezpośrednio w kasach i punktach informacyjnych Przewozów Regionalnych.

 


źródło: http://wiadomosci.gazeta.pl


 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne