Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Podłoga w salach bankietowych


23.09.2010

Podłoga w salach balowych, tanecznych, weselnych czy bankietowych musi być szczególnie wytrzymała. Podczas użytkowania jest narażona na szczególne zużycie, dlatego powinna być wykonana z materiału twardego, tak aby mogła bezproblemowo służyć inwestorom przez długi czas. Jednym z nowych rozwiązań w tym zakresie jest podłoga wykonana z drewna bambusowego.

 

 

Olbrzymia twardość


Podłoga wykonana z bambusa skręcanego, o strukturze skręcanych i prasowanych włókien jest szczególnie wytrzymała. Badania poznańskiego Instytutu Technologii Drewna dowiodły, że twardość takiej podłogi wynosi 109 MPa.


- Przykładowo podłoga z drewna dębu ma twardość ok. 36 MPa. Zatem deski bambusowe są szczególnie odporne na zarysowania i zniszczenie. Dzięki temu sprawdzają się w miejscach o natężonym użytkowaniu podłogi jak sale balowe, weselne i taneczne – tłumaczy Katarzyna Wątor z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe, firmy specjalizującej się w bambusowych podłogach.

 

Wytrzymały lakier


Bambus skręcany jest fabrycznie pokrywany warstwą twardego i odpornego na uszkodzenia lakieru. Jest on dodatkowo utwardzany promieniami UV. Oznacza to, że po montażu podłogi jest ona praktycznie gotowa do użytkowania.


- Ponieważ bambus skręcany dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, od naturalnie jasnych, poprzez karmelowe aż po specjalnie postarzane podłogi dostępne w kilku kolorach, można go dobrać praktycznie do każdego wnętrza – mówi specjalistka z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.


Jeśli inwestorom zależy na trwałej i wytrzymałej podłodze, która bezproblemowo wytrzyma trudy intensywnego użytkowania, bambus skręcany jest opcją, którą z pewnością powinni rozważyć.

 

 

źródło: www.podlogi-kopp.pl (PR)
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne