Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Podłoga w salach bankietowych


23.09.2010

Podłoga w salach balowych, tanecznych, weselnych czy bankietowych musi być szczególnie wytrzymała. Podczas użytkowania jest narażona na szczególne zużycie, dlatego powinna być wykonana z materiału twardego, tak aby mogła bezproblemowo służyć inwestorom przez długi czas. Jednym z nowych rozwiązań w tym zakresie jest podłoga wykonana z drewna bambusowego.

 

 

Olbrzymia twardość


Podłoga wykonana z bambusa skręcanego, o strukturze skręcanych i prasowanych włókien jest szczególnie wytrzymała. Badania poznańskiego Instytutu Technologii Drewna dowiodły, że twardość takiej podłogi wynosi 109 MPa.


- Przykładowo podłoga z drewna dębu ma twardość ok. 36 MPa. Zatem deski bambusowe są szczególnie odporne na zarysowania i zniszczenie. Dzięki temu sprawdzają się w miejscach o natężonym użytkowaniu podłogi jak sale balowe, weselne i taneczne – tłumaczy Katarzyna Wątor z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe, firmy specjalizującej się w bambusowych podłogach.

 

Wytrzymały lakier


Bambus skręcany jest fabrycznie pokrywany warstwą twardego i odpornego na uszkodzenia lakieru. Jest on dodatkowo utwardzany promieniami UV. Oznacza to, że po montażu podłogi jest ona praktycznie gotowa do użytkowania.


- Ponieważ bambus skręcany dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, od naturalnie jasnych, poprzez karmelowe aż po specjalnie postarzane podłogi dostępne w kilku kolorach, można go dobrać praktycznie do każdego wnętrza – mówi specjalistka z Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.


Jeśli inwestorom zależy na trwałej i wytrzymałej podłodze, która bezproblemowo wytrzyma trudy intensywnego użytkowania, bambus skręcany jest opcją, którą z pewnością powinni rozważyć.

 

 

źródło: www.podlogi-kopp.pl (PR)
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne