Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Poznaj najlepsze obiekty konferencyjne w plebiscycie Tophotel 2014!

Tophotel 2014

11.06.2014
Hotel Bristol Luxury Collection Warsaw, Narvil Conference & Spa, Focus Hotel Łódź, Holiday Inn Express Warsaw Airport i DeSilva Piaseczno - to najwięksi zwycięzcy tegorocznej edycji popularnego plebiscytu.
 
Zwycięzcą tegorocznej edycji plebiscytu został Hotel Bristol Luxury Collection Warsaw (zobacz obiekt) - to jemu przypadła statuetka z napisem "Tophotel 2014". Najlepszy w w kategorii "Conferences" (Konferencje) okazał się Narvil Conference & Spa (zobacz obiekt) - hotel, w którym znajdują się 32 sale konferencyjne. 
 
Tophotel 2014 Najlepszy hotel w kategorii "konferencje" Narvil laureaci
 Narvil Conference & Spa  z nagrodą w kategorii "Conferences"
 
Za najlepszy hotel w kategorii "Business" uznano Focus Łódź (zobacz obiekt). W obiekcie mieszczą się trzy sale konferencyjne oraz kącik biznesowy. Organizatorzy konferencji mają w nim do dyspozycji 10 unikalnych salonów wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Za najlepszy obiekt przy lotnisku (kategoria "Tophotel by the airport") uznano Holiday Inn Express Warsaw Airport (zobacz obiekt), a najlepszy hotel przy trasie ("Tophotel on the road") to DeSilva Piaseczno (zobacz obiekt). W kategorii "Debut: wyróżniony został niedawno otwarty Hotel Arłamów (zobacz obiekt).
 
Plebiscyt z tradycjami
 
Organizowany od 2008 roku plebiscyt Tophotel wyłania najlepsze obiekty hotelowe z całej Polski w kilkunastu kategoriach. W tym roku na liście nominowanych w poszczególnych kategoriach znalazły się hotele, które zdobyły najwyższą ocenę, złożoną z dwóch elementów: oceny w serwisie hotele.pl za trzy kwartały 2013 roku (łącznie około 10 tys. opinii) oraz na podstawie opinii kilkuset przedsiębiorstw, korzystających z obsługi w Netmedia Business Travel.
 
Tophotel 2014 laureaci plebiscytu
Laureaci tegorocznej edycji konkursu Tophotel

Organizatorami plebiscytu i gospodarzami uroczystej gali podsumowującej wyniki głosowania, która odbyła się 5 czerwca 2014 r. w Pure Sky Club były serwis hotele.pl, eTravel SA i Netmedia Business Travel. - Tophotel już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń branżowych, co bardzo nas cieszy. Tym bardziej, że co roku na liście nominowanych i zwycięzców pojawiają się nowe hotele, które cieszą się sympatią i dobrymi ocenami u swoich klientów - mówi Kinga Fromlewicz, PR Manager grupy eTravel.
 
Wszystkich laureatów plebiscytu znajdziecie na oficjalnej stronie plebiscytu.
Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne