Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Poznaj najlepsze obiekty konferencyjne w plebiscycie Tophotel 2014!

Tophotel 2014

11.06.2014
Hotel Bristol Luxury Collection Warsaw, Narvil Conference & Spa, Focus Hotel Łódź, Holiday Inn Express Warsaw Airport i DeSilva Piaseczno - to najwięksi zwycięzcy tegorocznej edycji popularnego plebiscytu.
 
Zwycięzcą tegorocznej edycji plebiscytu został Hotel Bristol Luxury Collection Warsaw (zobacz obiekt) - to jemu przypadła statuetka z napisem "Tophotel 2014". Najlepszy w w kategorii "Conferences" (Konferencje) okazał się Narvil Conference & Spa (zobacz obiekt) - hotel, w którym znajdują się 32 sale konferencyjne. 
 
Tophotel 2014 Najlepszy hotel w kategorii "konferencje" Narvil laureaci
 Narvil Conference & Spa  z nagrodą w kategorii "Conferences"
 
Za najlepszy hotel w kategorii "Business" uznano Focus Łódź (zobacz obiekt). W obiekcie mieszczą się trzy sale konferencyjne oraz kącik biznesowy. Organizatorzy konferencji mają w nim do dyspozycji 10 unikalnych salonów wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Za najlepszy obiekt przy lotnisku (kategoria "Tophotel by the airport") uznano Holiday Inn Express Warsaw Airport (zobacz obiekt), a najlepszy hotel przy trasie ("Tophotel on the road") to DeSilva Piaseczno (zobacz obiekt). W kategorii "Debut: wyróżniony został niedawno otwarty Hotel Arłamów (zobacz obiekt).
 
Plebiscyt z tradycjami
 
Organizowany od 2008 roku plebiscyt Tophotel wyłania najlepsze obiekty hotelowe z całej Polski w kilkunastu kategoriach. W tym roku na liście nominowanych w poszczególnych kategoriach znalazły się hotele, które zdobyły najwyższą ocenę, złożoną z dwóch elementów: oceny w serwisie hotele.pl za trzy kwartały 2013 roku (łącznie około 10 tys. opinii) oraz na podstawie opinii kilkuset przedsiębiorstw, korzystających z obsługi w Netmedia Business Travel.
 
Tophotel 2014 laureaci plebiscytu
Laureaci tegorocznej edycji konkursu Tophotel

Organizatorami plebiscytu i gospodarzami uroczystej gali podsumowującej wyniki głosowania, która odbyła się 5 czerwca 2014 r. w Pure Sky Club były serwis hotele.pl, eTravel SA i Netmedia Business Travel. - Tophotel już na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń branżowych, co bardzo nas cieszy. Tym bardziej, że co roku na liście nominowanych i zwycięzców pojawiają się nowe hotele, które cieszą się sympatią i dobrymi ocenami u swoich klientów - mówi Kinga Fromlewicz, PR Manager grupy eTravel.
 
Wszystkich laureatów plebiscytu znajdziecie na oficjalnej stronie plebiscytu.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne