Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stowarzyszenie Branży Eventowej rozpoczęło nabór


25.01.2011

Wraz z nadejściem stycznia rozpoczął się nabór do Stowarzyszenia Branży Eventowej skupiającego osoby  związane zawodowo z szeroko rozumianą działalnością eventową w przedsiębiorstwach, w organizacjach prywatnych i społecznych, w agencjach, a także jako "wolni strzelcy".

 

SBE skupia trzy grupy zawodowe :
- Organizatorów, czyli tych, którzy zajmują się tworzeniem eventów,
-  Miejsca, czyli wszelkie ośrodki, w których organizuje się eventy,
- Podwykonawców, czyli tych dzięki którym realizacja eventu przebiega zgodnie z planami organizatorów.

Formularz rejestracji członkostwa oraz przewodnik członkowski zostały rozesłane drogą mailową do wszystkich, którzy zgłosili swoją chęć przystąpienia do SBE. Dokumenty rejestracyjne są również dostępne na stronie www.sbe.org.pl

Członkowie będą mieli możliwość udziału w inicjatywach pogłębiających wiedzę Event Managerów, ich kompetencje, a także rozeznanie na rynku. Planowane są warsztaty, event testy, spotkania networkingowe. Będą mieli również mieli wpływ na tworzenie Zasad Dobrych Praktyk i konsolidację branży. Na chętnych czeka również wiele przywilejów, jak np. vouchery i zniżki na reklamy w mediach. Roczna składka to koszt 500 PLN.

 


źródło: www.sbe.org.pl (PR)

Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie Alternatywne; Ośrodki konferencyjne; Sale konferencyjne w biurowcach