Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
www.warszawacourtyard.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marta Kucharska Catering Manager +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Aneta Stępkowska dyrektorem warszawskiego Courtyard by Marriott

Data aktualności: 27-01-2015

 • Aneta Stępkowska dyrektorem warszawskiego Courtyard by Marriott - Courtyard by Marriott Warsaw Airport

  Od stycznia 2015 obowiązki dyrektora generalnego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport ponownie przejęła Aneta Stępkowska, która na tym stanowisku pracowała już w latach 2010-2013.

   

  Swoją karierę zawodową w hotelarstwie Aneta Stępkowska rozpoczęła jako  przedstawiciel ds. sprzedaży w Forum Intercontinental w Warszawie, gdzie później przejęła funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu, a po zmianach w obiekcie na Novotel Warszawa Centrum została dyrektorem ds. hotelowych. Doświadczenie w branży zyskała pracując dla międzynarodowych sieci hotelarskich, takich jak Intercontinental i Accor. Jako zastępca dyrektora pracowała również w hotelu Holiday Inn w Warszawie, a stanowisko dyrektora generalnego objęła po raz pierwszy w obiekcie Ossa Congress & SPA, którym zarządzała dwa lata. Trzy lata swojej pracy w hotelarstwie poświęciła warszawskiemu Courtyard by Marriott, gdzie powróciła w tym roku na swoje dawne stanowisko, jednocześnie pełniąc funkcję dyrektora budowlanego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina w Warszawie.

   

  Bogate zaplecze konferencyjne w stolicy


  Czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się przy warszawskim lotnisku Chopina ma do zaoferowania rozbudowane centrum konferencyjne w dogodnej dla podróżujących klientów lokalizacji. Na gości czeka 14 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1536.9 mkw., z których największa – Sala Balowa Żwirki i Wigury – może jednorazowo pomieścić aż 450 osób. Baza noclegowa Courtyard by Marriot to 236 w pełni wyposażonych pokoi przeznaczonych dla 357 osób. Do dyspozycji gości, w hotelu znajduje się również restauracja, lobby bar oraz klub rekreacyjno-sportowy.      

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • OBY DO WIOSNY

  Rozgrzej swoich gości konferencyjnych w zimowe dni. Czekając na cieplejsze - proponujemy Rozgrzewający Pakiet Konferencyjny OBY DO WIOSNY. Oferta rozgrzewa do 31 marca 2019, więc sprawdź szczegóły oferty i zadzwoń 22 650 0125.