Od stycznia 2015 obowiązki dyrektora generalnego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport ponownie przejęła Aneta Stępkowska, która na tym stanowisku pracowała już w latach 2010-2013.

Swoją karierę zawodową w hotelarstwie Aneta Stępkowska rozpoczęła jako  przedstawiciel ds. sprzedaży w Forum Intercontinental w Warszawie, gdzie później przejęła funkcję dyrektora ds. sprzedaży i marketingu, a po zmianach w obiekcie na Novotel Warszawa Centrum została dyrektorem ds. hotelowych. Doświadczenie w branży zyskała pracując dla międzynarodowych sieci hotelarskich, takich jak Intercontinental i Accor. Jako zastępca dyrektora pracowała również w hotelu Holiday Inn w Warszawie, a stanowisko dyrektora generalnego objęła po raz pierwszy w obiekcie Ossa Congress SPA, którym zarządzała dwa lata. Trzy lata swojej pracy w hotelarstwie poświęciła warszawskiemu Courtyard by Marriott, gdzie powróciła w tym roku na swoje dawne stanowisko, jednocześnie pełniąc funkcję dyrektora budowlanego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Bogate zaplecze konferencyjne w stolicy

Czterogwiazdkowy obiekt znajdujący się przy warszawskim lotnisku Chopina ma do zaoferowania rozbudowane centrum konferencyjne w dogodnej dla podróżujących klientów lokalizacji. Na gości czeka 14 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1536.9 mkw., z których największa – Sala Balowa Żwirki i Wigury – może jednorazowo pomieścić aż 450 osób. Baza noclegowa Courtyard by Marriot to 236 w pełni wyposażonych pokoi przeznaczonych dla 357 osób. Do dyspozycji gości, w hotelu znajduje się również restauracja, lobby bar oraz klub rekreacyjno-sportowy.