Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
www.warszawacourtyard.pl

Skontaktuj się z obiektem

Marta Kucharska Catering Manager +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Port-Hotel jako Chopin Airport Development poszerza strategię

Data aktualności: 27-08-2015

 • Port-Hotel jako Chopin Airport Development poszerza strategię - Courtyard by Marriott Warsaw Airport

  Port-Hotel od 13 sierpnia br. funkcjonuje jako Chopin Airport Development. Zwiastuje to również zmiany w strategii rozwoju spółki.

   

  Spółka Chopin Airport Development jest członkiem Grupy PPL. Prowadzi hotele z zapleczem noclegowym, konferencyjnym i rekreacyjnym znajdujące się w okolicach lotnisk. Po zmianie nazwy i poszerzeniu strategii spółka będzie ponadto wynajmować w hotelach powierzchnie biurowe.

  Chopin Airport Development jest właścicielem i zarządza hotelami: Courtyard by Marriott na Lotnisku Chopina w Warszawie, Hampton by Hilton Warsaw Airport również w Warszawie oraz Hampton by Hilton Gdańsk Airport w Gdańsku. Co więcej, spółka jest współinwestorem i będzie dzierżawcą hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina, który pozostaje w budowie. Niedawno spółka przejęła od PPL trzygwiazdkowy, zlokalizowany na Półwyspie Helskim, hotel Jurata. Trwają również przygotowania do budowy hotelu na terenie Portu Lotniczego Katowice-Pyrzowice.

Oferty specjalne

 • Cynamonowy Pakiet Konferencyjny 169 PLN zł /os

  Zapytacie skąd nazwa pakietu?  Cynamon i goździki dodajemy do wypieków z jesiennymi owocami oraz do świątecznych pierników. Jesienią i zimą nasze konferencje pachną cynamonem.   Rezerwacje od dzisiaj, realizacja konferencji do 7 stycznia 2018. Zobacz ofertę i zadzwoń.
 • Pakiet Bezcenny Green Events

  Dlaczego Bezcenny? Ponieważ sam proponujesz cenę konferencji. Sprawdź szczegóły w załączniku....