Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Mokrzycka Conference & Event Sales Executive +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
DoubleTree by Hilton Wrocław

W 2016 r. wrocławski Hilton w kompleksie OVO udostępni sale konferencyjne

Data aktualności: 14-01-2015

 • W 2016 r. wrocławski Hilton w kompleksie OVO udostępni sale konferencyjne - DoubleTree by Hilton Wrocław

  We Wrocławiu trwa budowa luksusowego wielofunkcyjnego budynku OVO, w którym znajdzie się między innymi pięciogwiazdkowy hotel Doubletree by Hilton. Udostępni on m.in. salę balową, sale konferencyjne oraz pokoje w bardzo wysokim standardzie.

  To już czwarty hotel konferencyjny Doubletree by Hilton w Polsce. Pozostałe funkcjonują w Warszawie i Łodzi, trzeci powstaje w Krakowie. Ten wrocławski wyróżni się przede wszystkim tym, że znajdzie się w wielofunkcyjnym i unikatowym budynku OVO. Obok biur, apartamentów, penthouse’ów, które można już zakupić na własność, będzie gościł uczestników konferencji i wydarzeń oraz tych, którzy poszukują relaksu w luksusie.
   

  Nowe sale konferencyjne w centrum Wrocławia

  Zaplecze noclegowe wrocławskiego Doubletree by Hilton to 189 pokoi. Ponadto, w hotelu znajdzie się restauracja, sala balowa oraz liczne sale konferencyjne dostosowane do organizacji wydarzeń na światowym poziomie. Strefa biznesowa w hotelu zwana jest „biznesem bez krawata”. Także lokalizacja hotelu jest strategicznym elementem dla organizatorów konferencji w Doubletree. OVO powstaje przy zbiegu ulic Podwale i Traugutta, w samym centrum miasta, rzut kamieniem od starówki i Parku Słowackiego. Całość OVO jest spójna, a wszystkie jego elementy będą ze sobą połączone, co oznacza, że jego mieszkańcy będą mogli np. zamówić posiłek w restauracji hotelowej i otrzymają go prosto do domu specjalną windą. Cechą charakterystyczną OVO jest architektura – to połączenie luksusu z nowoczesnością i elegancją stylu. Planowane oddanie budynku oraz hotelu to pierwszy kwartał 2016 r.