Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

DoubleTree by Hilton Wrocław

Podwale 82 -84, 50-414 Wrocław
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/doubletree-by-hilton-hotel-wroclaw/

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Mokrzycka Conference & Event Sales Executive +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
DoubleTree by Hilton Wrocław

Pierwsze pokoje Hiltona we Wrocławiu gotowe, sale na konferencje za rok

Data aktualności: 30-04-2015

 • Pierwsze pokoje Hiltona we Wrocławiu gotowe, sale na konferencje za rok - DoubleTree by Hilton Wrocław

  Są już pierwsze efekty budowy luksusowego kompleksu OVO we Wrocławiu. To w nim powstaje pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny DoubleTree by Hilton. Gotowe są już pierwsze hotelowe pokoje.

   

  Wszystkich pokoi w hotelu ma być 189. Obiekt udostępni  restaurację, salę balową oraz kilka nowoczesnych sal konferencyjnych. DoubleTree by Hilton zlokalizowany jest w sercu miasta - wielofunkcyjny kompleks OVO powstaje przy zbiegu ulic Podwale i Traugutta. W budynku będą także biura, apartamenty oraz penthouse’y, które będzie można wykupić na własność.

  To, co wyróżnia to miejsce od innych obiektów tego typu jest fakt, że wszystkie części OVO są ze sobą spójne i połączone, co oznacza, że np. nie będzie trzeba wychodzić ze swojego apartamentu, by zamówić posiłek w hotelowej restauracji. Budowa OVO trwa od 2014 roku i ma zakończyć się w roku 2016. Wrocławski DoubleTree jest czwartym hotelem tej marki w Polsce. Pozostałe funkcjonują w Warszawie i Łodzi, a trzeci powstaje w Krakowie.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Więcej znaczy mniej

  Zarezerwuj swój event za min. 2000 zł, a otrzymasz 50% zniżki na wynajem sali konferencyjnej lub Zarezerwuj swój event za min. 5000 zł, a salę konferencyjną otrzymasz za darmo.