Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Almond Business & SPA

Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
http://www.hotelalmond.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Monika Wesołowska Kierownik ds. Konferencji i Bankietów 58 35...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Almond Business & SPA

Nowe sale konferencyjne w Gdańsku w maju 2015

Data aktualności: 19-12-2014

 • Nowe sale konferencyjne w Gdańsku w maju 2015 - Hotel Almond Business & SPA

  Przy ulicy Toruńskiej w Gdańsku w miejscu przedwojennej fabryki kakao i marcepanu powstaje hotel Almond, którego nazwa nawiązuje do historii miejsca. Otwarcie nowego obiektu konferencyjnego planowane jest na maj 2015 roku.

  Budynek ma być połączeniem historii tego miejsca z nowoczesnością, co jest nie bez znaczenia dla wpasowania się w architekturę miasta. Inwestorem jest firma Dekpol sp. z o.o. Hotel Almond będzie obiektem czterogwiazdkowym.
   

  Sale konferencyjne w Gdańsku

  W nowo powstałym hotelu znajdzie się pięć sal konferencyjnych: największa z nich to sala o powierzchni 350 mkw. w pełni wyposażona w sprzęt audiowizualny. Możliwy będzie podział pomieszczenia na dwa mniejsze: 200 mkw. i 150 mkw. Ponadto, hotel udostępni także sale mierzące 60 mkw., .46 mkw. i 30 mkw. Do dyspozycji organizatorów konferencji będzie również pokój biznesowy o powierzchni 25 mkw. Hotel zaoferuje swoim gościom 110 pokoi oraz apartamentów o zróżnicowanym standardzie na poziomie czterech gwiazdek. Co więcej, w budynku znajdzie się dwupoziomowa restauracja, strefa spa i wellness składająca się z basenu, dwóch saun oraz sześciu gabinetów spa, w tym jednego dwuosobowego gabinetu VIP. Otwarcie hotelu planowane jest na maj 2015 roku.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne