Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Almond Business & SPA

Toruńska 12, 80-747 Gdańsk
http://www.hotelalmond.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Monika Wesołowska Kierownik ds. Konferencji i Bankietów 58 35...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Hotel Almond Business & SPA

Gdański Almond będzie gotowy na konferencje od września 2015

Data aktualności: 17-04-2015

 • Gdański Almond będzie gotowy na konferencje od września 2015 - Hotel Almond Business & SPA

  Planowane na maj br. otwarcie hotelu Almond zostało przesunięte na wrzesień. Wówczas zostanie oddany do użytku czterogwiazdkowy hotel dysponujący pięcioma salami konferencyjnymi oraz 110 pokojami.

  Od września br. przy ulicy Toruńskiej w Gdańsku będzie można korzystać z zaplecza konferencyjnego i noclegowego hotelu Almond, powstającego w miejscu dawnej fabryki kakao i marcepanu. To obiekt nawiązujący nazwą i klimatem do tego miejsca, a architekturą do okolicznej zabudowy miasta. Inwestorem jest firma Dekpol sp. z o.o.

   

  Konferencje w Gdańsku


  Hotel zaoferuje pięć sal konferencyjnych. Największa z nich będzie mierzyła 350 mkw. z możliwością podzielenia jej na dwie mniejsze: 150 mkw. i 200 mkw. Pomieszczenie będzie w pełni wyposażone w sprzęt multimedialny. Oprócz tego, w hotelu znajdą się także sale mierzące 60 mkw., 46 mkw. i 30 mkw. Przeznaczony na kameralne spotkania biznesowe będzie gabinet o powierzchni 25 mkw. Zaplecze noclegowe hotelu Almond to 110 pokoi oraz apartamentów o zróżnicowanym standardzie. Co więcej, hotel będzie dysponował dwupoziomową restauracją, strefą spa i wellness składającą się z basenu, dwóch saun oraz sześciu gabinetów spa, w tym jednego dwuosobowego gabinetu VIP.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne