Od maja położony wśród mazowieckich lasów hotel Kawallo zaprosi do nowej sali konferencyjnej. Pokaźna Oranżeria to miejsce wprost stworzone do organizacji dużych spotkań biznesowych i konferencji w większym gronie.

Przytulny czterogwiazdkowy obiekt usytuowany jest w leśnej głuszy Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego – w niedalekiej odległości od Łodzi i Warszawy oraz w bliskim sąsiedztwie Płocka. Ciche i spokojne serce regionu to idealna lokalizacja dla klientów biznesowych z okolicznych większych miast, którzy pragną zorganizować spotkanie z dala od miejskiego zgiełku. W trakcie przygotowań do udostępnienia organizatorom konferencji i spotkań jest nowa Oranżeria o powierzchni 900 mkw., przeznaczone na spotkania dla 400 osób.

Hotel Kawallo sale konferencyjne mazowsze

Nowa Oranżeria będzie dostępna od maja 2015 r.

Konferencje w otoczeniu zieleni

Sala konferencyjne hotelu z pewnością spełnią wymagania tych, którzy oczekują zarówno klimatycznej atmosfery w otoczeniu przyrody, jak i profesjonalnego wyposażenia w nowoczesnych wnętrzach. Obiekt dysponuje ogromną powierzchnią konferencyjną w postaci blisko 1500 mkw., którą zajmuje 6 komfortowych sal rozlokowanych na dwóch piętrach. Na spotkania w większym gronie przeznaczono powstającą Oranżerię i Salę Widokową, zaś dla mniejszych grup idealnie sprawdzą się usytuowane w pobliżu recepcji Sala Leśna i Lustrzana, a także urządzona w myśliwskim stylu Sala Kominkowa oraz mieszcząca kilka osób Sala Kameralna. Wszystkie pomieszczenia wyposażone są w rzutniki, ekrany i flipcharty, a większość z nich dysponuje elektronicznie sterowaną klimatyzacją oraz opcją zaciemnienia. Dodatkowym atutem jednej z sal jest profesjonalne nagłośnienie i system wizualizacji. Chcąc mieć pewność, aby organizacja konferencji przebiegała na jak najwyższym poziomie, hotel oferuje klientom fachową obsługą, elegancką oprawę spotkań oraz catering. 

Komfortowe zakwaterowanie i atrakcje dla uczestników konferencji

Obiekt oddaje gościom do użytku 130 miejsc noclegowych w wygodnych apartamentach i pokojach w opcji De Luxe i Classic dysponujących niezbędnym dla czterogwiazdkowego standardu wyposażeniem. Aromatyczne posiłki zapewnia oferująca kuchnię polską i śródziemnomorską restauracja, zaś dla tym, którzy sesję konferencyjną pragną uczcić wystawnym przyjęciem, z pewnością przypadanie go gustu elegancka sala bankietowa.

Po ciężkim dniu wypełnionym służbowymi obowiązkami nie ma nic lepszego, niż zrelaksować się w lobby barze lub klubie nocnym z bilardem, natomiast ci, którzy preferują wyciszenie z pewnością udadzą się hotelowego wellness spa. W strefie termalnej można zakosztować odprężających kąpieli w jacuzzi, sesji w saunie fińskiej i łaźni parowej, zapachowych seansów w biosaunie czy też odpoczynku w tężniach solankowych. Hotel dysponuje również obszernymi pakietami oferującymi liczne zabiegi kosmetyczne oraz masaże – zarówno te klasyczne, jak i te z kręgu medycyny wschodniej.

Do użytku klientów, którzy pragną aktywnie spędzić wolny czas oddano tereny zielone idealne na jogging lub rowerowe przejażdżki. A tym, którzy cenią sobie spotkania na świeżym powietrzu, z pewnością spodobają się ogródki letnie wprost stworzone do organizacji firmowego pikniku, rodzinnego grilla czy też imprezy integracyjnej.