Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hotel Kawallo**** Relaks I Event I SPA

Leonów 7A, 09-533 Słubice
www.kawallo.pl
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Hotel Kawallo**** Relaks I Event I SPA

Więcej przestrzeni rekreacyjnej w hotelu Kawallo

Data aktualności: 05-09-2018

 • Więcej przestrzeni rekreacyjnej w hotelu Kawallo - Hotel Kawallo**** Relaks I Event I SPA

  Położenie wśród mazowieckich lasów, w bliskiej odległości (19 km) od Płocka, 4 sale konferencyjne oraz 30 tys. mkw. terenu zielonego to mocne atuty czterogwiazdkowego hotelu Kawallo w Słubicach. Od lipca br. oferta obiektu powiększyła się o nową strefę basenową oraz salę fitness. Goście hotelu mogą teraz korzystać z basenu o wymiarach 16 m x 6,5 m z hydromasażami i kaskadą, jacuzzi rekreacyjno-rehabilitacyjnego z dyszami do wodnego masażu, części wypoczynkowej z leżakami oraz brodzika dla dzieci z kurtyną wodną. W strefie basenowej można organizować zajęcia z aqua aerobiku.

   

   

  Zwolennicy aktywnego wypoczynku chętnie odwiedzą również nowo otwartą salę fitness, wyposażoną w sprzęt firmy Gymna i York: profesjonalne bieżnie, orbitreki oraz rowerki. W cieplejsze i bezdeszczowe dni można też korzystać z zewnętrznej siłowni.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Jesienny pakiet konferencyjny

  Planujesz konferencję, szkolenie lub spotkanie biznesowe? Przygotowaliśmy korzystną ofertę, dzięki której szybko możesz zamówić kompleksową organizację takiego wydarzenia. W ramach oferty proponujemy: nocleg dla gości w pokojach dwuosobowych typu Classic śniadanie w formie bufetu...