Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
www.manorhouse.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Tokarska Dyrektor ds Marketingu +4844...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Zimą taniej konferencje i spotkania w zabytkowym Pałacu Odrowążów

Data aktualności: 11-12-2014

 • Zimą taniej konferencje i spotkania w zabytkowym Pałacu Odrowążów - Manor House SPA - Pałac Odrowążów

  Hotel Manor House Spa w Pałacu Odrowążów tej zimy wyróżni się spośród innych obiektów konferencyjnych nie tylko swoją egzotyczną propozycją na relaks, ale również cenami organizacji konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz spotkań biznesowych.

  Pałac Odrowążów to kompleks hotelowy, którego położenie - niedaleko Radomia, a 130 km od Warszawy – oraz otoczenie 10-hektarowym zabytkowym parkiem czynią XV-wieczny pałac, XIX-wieczną Stajnię Platera oraz Termy Zamkowe wyjątkowym miejscem na spotkania biznesowe oraz wypoczynek.
   

  Konferencje na Mazowszu

  To właśnie od dziś (11 grudnia 2014 r.) przez kolejne trzy miesiące (do 15 marca 2015 r.) obowiązuje specjalna propozycja cenowa dla wszystkich organizatorów konferencji, spotkań integracyjnych oraz szkoleń.  W tym okresie hotel Manor House Spa gwarantuje duże zniżki na wynajem sal konferencyjnych oraz 5 proc. mniej za wynajem każdego pokoju. Co więcej, hotel funduje atrakcje „po godzinach” - grupy zorganizowane powyżej 30 osób zaprasza na  koncerty na gongi i misy tybetańskie gratis.


   

  Zaplecze konferencyjne hotelu Manor House Spa jest imponujące – 11 w pełni wyposażonych w sprzęt audio-wideo sal konferencyjnych na prawie 750 mkw., w trzech budynkach zabytkowego kompleksu hotelowego. Ponadto, 59 pokoi w pięciogwiazdkowym standardzie dla 150 osób. Jednak to, co przyciąga do hotelu Manor House Spa najbardziej to jego wyjątkowe na tle innych hoteli „menu” atrakcji, takich jak golf wodny, basen dla alergików z ożywioną wodą Grandera bez chloru i nanosrebrem, Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy i Piramidą Horusa czy japońskie beczki ofuro znajdujące się w pokojach hotelowych przeznaczone do gorących kąpieli. Hotel oferuje również zabiegi energetyczne w luksusowym spa, które w tym roku otrzymało nagrodę magazynu „Eden” „Najpiękniejsze polskie spa 2014”.

   


  W sprawie rezerwacji sali konferencyjnej lub wyjazdu grupowego należy kontaktować się z działem rezerwacji grupowych: tel. (44) 682 12 21, e-mail: konferencje@manorhouse.pl.

Oferty specjalne

 • Wiosenny sezon na konferencje

  Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia - to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.
 • Gratis dwie sale konferencyjne!

  Zapytaj o szczegóły: konferencje@manorhouse.pl
 • Gratis koncert na gongi

  GRATIS - Koncert na gongi i misy tybetańskie dla grup powyżej 25 osób. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat a pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród...