Hotel Manor House Spa w Pałacu Odrowążów tej zimy wyróżni się spośród innych obiektów konferencyjnych nie tylko swoją egzotyczną propozycją na relaks, ale również cenami organizacji konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz spotkań biznesowych.

Pałac Odrowążów to kompleks hotelowy, którego położenie - niedaleko Radomia, a 130 km od Warszawy – oraz otoczenie 10-hektarowym zabytkowym parkiem czynią XV-wieczny pałac, XIX-wieczną Stajnię Platera oraz Termy Zamkowe wyjątkowym miejscem na spotkania biznesowe oraz wypoczynek.  

Konferencje na Mazowszu

To właśnie od dziś (11 grudnia 2014 r.) przez kolejne trzy miesiące (do 15 marca 2015 r.) obowiązuje specjalna propozycja cenowa dla wszystkich organizatorów konferencji, spotkań integracyjnych oraz szkoleń.  W tym okresie hotel Manor House Spa gwarantuje duże zniżki na wynajem sal konferencyjnych oraz 5 proc. mniej za wynajem każdego pokoju. Co więcej, hotel funduje atrakcje „po godzinach” - grupy zorganizowane powyżej 30 osób zaprasza na  koncerty na gongi i misy tybetańskie gratis.

 

Zaplecze konferencyjne hotelu Manor House Spa jest imponujące – 11 w pełni wyposażonych w sprzęt audio-wideo sal konferencyjnych na prawie 750 mkw., w trzech budynkach zabytkowego kompleksu hotelowego. Ponadto, 59 pokoi w pięciogwiazdkowym standardzie dla 150 osób. Jednak to, co przyciąga do hotelu Manor House Spa najbardziej to jego wyjątkowe na tle innych hoteli „menu” atrakcji, takich jak golf wodny, basen dla alergików z ożywioną wodą Grandera bez chloru i nanosrebrem, Ogród Medytacji z Kamiennym Kręgiem Mocy i Piramidą Horusa czy japońskie beczki ofuro znajdujące się w pokojach hotelowych przeznaczone do gorących kąpieli. Hotel oferuje również zabiegi energetyczne w luksusowym spa, które w tym roku otrzymało nagrodę magazynu „Eden” „Najpiękniejsze polskie spa 2014”.

W sprawie rezerwacji sali konferencyjnej lub wyjazdu grupowego należy kontaktować się z działem rezerwacji grupowych: tel. (44) 682 12 21, e-mail: konferencje@manorhouse.pl.