Gościom ceniącym sobie aktywny wypoczynek lub odprężające zabiegi relaksacyjne po długim dniu wypełnionym biznesowymi spotkaniami, Hotel Manor House Spa w Chlewiskach proponuje coś specjalnego. Idea Biznes Spa, która przyświeca organizowaniu konferencji w tym wyjątkowym obiekcie, z pewnością spodoba się klientom biznesowym i event managerom.

Aranżowanie spotkania branżowego czy korporacyjnego wiąże się dziś nie tylko z rezerwacją sal i noclegów – klienci decyduje się bowiem na służbowy wyjazd połączony z rozrywką i rekreacją. Dlatego też hotel Manor House Spa mieszczący się w zabytkowym Pałacu Odrowążów w doskonałej lokalizacji zaledwie 140 km od Warszawy i 40 km od Radomia, to idealne miejsce na organizację tego typu eventów. Oprócz XV-wiecznego pałacu, goście mają do dyspozycji dwa inne obiekty wchodzącego w skład całego kompleksu – Termy Zamkowe oraz liczącą sobie ponad sto lat Stajnię Platera.

Szkolenia w otoczeniu przyrody

Położony w sercu malowniczej okolicy pięciogwiazdkowy Manor House Spa może pochwalić się imponującym zapleczem konferencyjnym w postaci 11 w pełni wyposażonych sal zajmujących łącznie 748 mkw. gdzie największe z nich – Biesiadna i Balowa – dostosowane jest do przyjęcia 150 osób. Na sprzęt konferencyjny składa się wszystko, czego potrzebuje każdy uczestnik spotkania biznesowego – mikrofony, ekrany, flipcharty, telewizory z odtwarzaczem DVD oraz pełne nagłośnienie i nieograniczony dostęp do Internetu. Do użytku gości obiekt udostępnia również 59 komfortowych pokoi mieszczących 150 osób, ekskluzywną restaurację, a także szereg dodatkowych atrakcji, które z pewnością umilą pracownikom czas podczas służbowego pobytu.

Relaks i wypoczynek po konferencji na Mazowszu

Pakiet Biznes Spa to unikalna propozycja dla każdego wymagającego klienta biznesowego. Konferencje w Manor House Spa to nie tylko oficjalne spotkania, ale i wiele aktywności o charakterze integracyjnym, którymi uczestnicy wyjazdu mogą wypełnić swój wolny czas. Czy to rozluźniające zabiegi w Spa i Energetycznym Studiu Odnowy, wspólne sesje w bezchlorowym basenie i Łaźniach Rzymskich, gdzie na klientów czekają odprężające masaże i gorące kąpiele czy wizyta w Wiosce Witalnej, w której świetnie zregenerujemy ciało w saunie lub ruskiej bani – każda forma wypoczynku jest dobra, aby nabrać sił na kolejny dzień, a przy okazji świetnie się bawić.

Na wymagających czekają zabiegi z kręgu holistycznej odnowy biologicznej w luksusowym studiu Medical Beauty, a także masaże dźwiękiem – relaksacyjne koncerty na misy i gongi tybetańskie. A gdy pogoda dopisze z pewnością warto wybrać się na spacer po okolicznym parku, gdzie nie tylko zapewnimy sobie kontakt z przyrodą, ale i będziemy mieć okazję pomedytować przy Piramidzie Horusa i Kamiennym Kręgu. 

Organizowanie spotkań biznesowych i konferencji w Manor House Spa w Chlewiskach to zatem niezwykle ciekawa i warta przemyślenia propozycja. Pobyt w tym klimatycznym miejscu z pewnością przyniesie wiele miło spędzonych chwil – i to nie tylko przy konferencyjnym stole, ale i podczas wspólnego odpoczynku i zabawy.