Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Czachowskiego 56, 26-510 Chlewiska
www.manorhouse.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dorota Tokarska Dyrektor ds Marketingu +4844...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Manor House SPA - Pałac Odrowążów

Hotel konferencyjny Manor House na Mazowszu przyjazny dla alergików

Data aktualności: 19-05-2015

 • Hotel konferencyjny Manor House na Mazowszu przyjazny dla alergików - Manor House SPA - Pałac Odrowążów

  „Hotel przyjazny dla osób z alergiami” – taki międzynarodowy certyfikat Fundacji Europejskie Centrum Badań Alergii (ECARF) uzyskał Manor House SPA w Chlewiskach oferujący zaplecze konferencyjne, noclegowe oraz niepowtarzalną wersję strefy spa & wellness.

   

  Fundacja odznaczyła Manor House Znakiem Jakości 23 kwietnia br. Oznacza to, że oficjalnie obiekt ten można uznać za przyjazny alergikom. Oceniono wyposażenie i standard pokoi w Termach Zamkowych (jednej z części kompleksu parkowo-zamkowego Manor), w których podłogi obłożone są drewnem egzotycznym, a ściany pokryto ekologiczną masą. Co więcej, w pokojach nie ma wywołujących alergię zielonych roślin, za to są oczyszczające jonizatory powietrza i jonizujące lampy solne oraz antyalergiczne pokrowce na materace, kołdry i poduszki. W pokojach dla alergików znalazły się również bawełniana pościel, poduszki z łuską gryczaną, a także dostępne wegańskie kosmetyki pielęgnacyjne, przeznaczone dla skóry wrażliwej - bezzapachowe i hipoalergiczne. Manor House zadbał także o menu dla alergików i wegan przygotowane z certyfikowanych produktów.

  Manor House Spa sale konferencyjne konferencje

  - Od samego początku istnienia obiektu słuchamy uważnie oczekiwań naszych klientów i skupiamy się na ich spełnianiu. Zdecydowaliśmy się więc na funkcjonowanie hotelu bez dzieci, rozszerzyliśmy menu o dania dla wegan, a teraz  wychodząc na przeciw potrzebom osób cierpiących z powodu alergii, przygotowaliśmy dla nich dedykowane pokoje. Manor House SPA spełnia kryteria i wymogi w o wiele szerszym zakresie niż obejmują to warunki certyfikacji, w niektórych obszarach działalności spełniane są one już od dłuższego czasu. – mówi Grażyna Wrona, Prezes Manor House SPA.

   

  Konferencje z klimatem na Mazowszu


  Sami o sobie piszą, że są miejscem, w którym historia łączy się z energią i luksusem. I tak jest w istocie. Kompleks pałacowo-parkowy Manor House Spa w Chlewiskach składa się z  pięciogwiazdkowego Pałacu Odrowążów, czterogwiazdkowego hotelu w zabytkowej Stajni Platera i Term Zamkowych. Znaczące dla regionu jest zaplecze konferencyjne Pałacu – 11 sal konferencyjnych mierzących łącznie 748 mkw.. Największe z nich – Biesiadna i Balowa – dostosowane są do przyjęcia 150 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne wyposażone są w nowoczesny sprzęt audiowizualny. Z kolei zaplecze noclegowe obiektu to 59 komfortowych pokoi dla 150 osób.

  Jednak to, co wyróżnia Manor House SPA w okolicy to oferta gastronomiczna oraz strefa spa & wellness. Ekskluzywna restauracja serwuje dania kuchni polskiej oraz menu przygotowane specjalnie dla wegan i alergików. Co więcej, w hotelu można skorzystać z energetycznych i holistycznych zabiegów w Studiu Odnowy, zrelaksować się w Łaźniach Rzymskich oraz zanurzyć w pierwszym w Polsce bezchlorowym basenie z ożywioną wodą Grandera. Kompleks otoczony jest zabytkowym parkiem z 300-letnim starodrzewem, w których nie brakuje pomników przyrody, Kamiennego Kręgu Mocy oraz Witalnej Wioski SPA.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • Wiosenny sezon na konferencje

  Wiosną na firmowe wyjazdy najlepiej wybrać hotel z dala od miasta, by cieszyć się spokojem i urokami polskiej przyrody. Wspaniała historia i współczesny luksus, przepiękny park i pozytywna energia natury, komfortowe wnętrza i dobra kuchnia - to wszystko znajdziecie w Hotelu Manor House SPA.
 • Gratis dwie sale konferencyjne!

  Zapytaj o szczegóły: konferencje@manorhouse.pl
 • Gratis koncert na gongi

  GRATIS - Koncert na gongi i misy tybetańskie dla grup powyżej 25 osób. Korzenie tej terapii sięgają ok. 3,5 tysiąca lat a pochodzą z terenów Tybetu i Nepalu. GONG to starożytny instrument o potężnych wibracjach, który wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki spośród...