Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA

Piaski 5, 12-220 Ruciane-Nida
http://www.mazurskiraj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Natasza Januszko Manager Sprzedaży 503 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA

Przerwa w działalności hotelu konferencyjnego Mazurski Raj

Data aktualności: 23-12-2014

 • Przerwa w działalności hotelu konferencyjnego Mazurski Raj - Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA

  Między 12 listopada br. a 26 marca 2015 r. hotel Mazurski Raj jest zamknięty z powodu remontu. Obiekt przechodzi gruntowną modernizację, m.in. elewacji, recepcji oraz pokoi i sal konferencyjnych.


  Ponowne otwarcie hotelu planowane jest 27 marca 2015 roku. Wówczas do dyspozycji gości zostaną oddane pokoje, sale konferencyjne oraz restauracja i kawiarnia w nowej, zmodernizowanej wersji. Dodatkowo liczba pokoi zwiększy się o 10, a pojemność restauracji i sali konferencyjnej do 300 osób. Powstanie także kręgielnia, mini-golf i nowa restauracja nad jeziorem. Remont obejmuje także elewację budynku, recepcję oraz wille i domki. Ponadto, plaża hotelowa zostanie powiększona, a otaczająca zieleń zrewitalizowana.

   

  Sale konferencyjne na Mazurach
  Hotel Mazurski Raj to najbliższy Warszawy obiekt konferencyjny w Krainie Wielkich Jezior – od stolicy dzieli go 190 km. Otoczenie hotelu to 5 hektarów zieleni nad brzegiem jeziora Bełdany. Do tej pory hotel dysponował 7 salami konferencyjnymi, z czego największa mieściła 250 osób. Po remoncie będą mogły się w niej odbywać spotkania dla 300 osób. Ponadto, w hotelu znajduje się też hala sportowa umożliwiająca konferencje i eventy do 500 osób. Przy obiekcie znajduje się strzeżony parking oraz teren przystosowany do organizacji atrakcji w trakcie wyjazdów integracyjnych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: