Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA

Piaski 5, 12-220 Ruciane-Nida
http://www.mazurskiraj.pl

Skontaktuj się z obiektem

Natasza Januszko Manager Sprzedaży 503 4...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA

Nowe sale konferencyjne w odnowionym Mazurskim Raju już w kwietniu

Data aktualności: 27-03-2015

  • Nowe sale konferencyjne w odnowionym Mazurskim Raju już w kwietniu - Mazurski Raj - Hotel, Marina & SPA

    Po siedmiu miesiącach ciągłych prac remontowych, hotel konferencyjny Mazurski Raj przygotowuje się do otwarcia. Plan modernizacji objął m.in. sale konferencyjne, pokoje oraz restaurację. Hotel ponownie przyjmie gości w odnowionych wnętrzach już 24 kwietnia br.


    Hotel Mazurski Raj Marina & Spa położony jest w mazurskiej miejscowości turystycznej Ruciane Nida. To najmniej oddalony od Warszawy obiekt konferencyjny w tym regionie. Jest to miejsce łączące ofertę noclegową i wypoczynkową z szerokim zapleczem konferencyjnym.

    Modernizacji zostały poddane pokoje hotelowe oraz wille (domy letniskowe w ramach części wypoczynkowej), sale konferencyjne, restauracja, wszelkie przestrzenie wspólne oraz elewacja budynku i balkony. Dodatkowo w obiekcie pojawiły się kolejne pokoje – obecnie hotel dysponuje 101 pokojami oraz dwie kolejne sale konferencyjne, co pozwali przyjmować grupy do 300 osób. Łącznie hotel dysponuje obecnie 9 salami konferencyjnymi.

    Ponadto, w hotelu powstały kręgielnia, kawiarnia i trattoria oraz tawerna nad jeziorem.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: