Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia

pl. Wojciecha Kilara 1, 40-202 Katowice
www.nospr.org.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia

Nowa restauracja w jednym z największych obiektów na konferencje w Katowicach

Data aktualności: 04-02-2015

 • Nowa restauracja w jednym z największych obiektów na konferencje w Katowicach - Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
  Wraz z końcem minionego roku na terenie budynku Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbyło się otwarcie restauracji Cadenza. Od miesiąca goście odbywających się w siedzibie orkiestry imprez kulturalnych oraz uczestnicy spotkań i konferencji mogą skosztować kuchni europejskiej w znakomitym wydaniu.

  Projekt gmachu Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia znajdującego się w samym centrum Śląska, od początku zakładał powstanie restauracji – jej wnętrze i wystrój wpisują się zatem w koncepcję architektoniczną całego budynku. Cadenza składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń i jednorazowo może przyjąć 70 gości, choć projekt zakłada powiększenie przestrzeni lokalu na wiosnę tego roku. Zaletami restauracji są z pewnością obszerne menu zakładające możliwość zamówienia lunchu czy śniadania, a także taras z fontanną, z którego rozpościera się widok na Spodek. Właścicielem lokalu został Marcin Strzyżewski, który prowadzi już trzy restauracje w Katowicach.

   

  Prestiżowe sale konferencyjne w sercu Górnego Śląska


  Znajdujący się w doskonałej lokalizacji NOSPR proponuje również wynajem sal konferencyjnych znajdujących się w gmachu budynku – liczącą 1800 miejsc Salę Koncertową oraz przeznaczoną na 283 osoby Salę Kameralną. Koktail czy przerwę kawową można zorganizować w przestronnym foyer. Do użytku gości oddano także parking oraz ogród z amfiteatrem. Obiekt zapewnia też klientom catering oraz fachową obsługę. 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: