Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Regent Warsaw Hotel

Belwederska 23, 00-761 Warszawa
http://www.regent-warsaw.com/default-pl.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Pakieła 22 55...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Regent Warsaw Hotel

Warszawski hotel konferencyjny Regent ma już pięć gwiazdek

Data aktualności: 06-11-2014

 • Warszawski hotel konferencyjny Regent ma już pięć gwiazdek - Regent Warsaw Hotel

  Regent Warsaw Hotel ma na swoim koncie branżowy sukces – przyznano mu piątą gwiazdkę. To obiekt o znaczącym zapleczu konferencyjnym i dużym zapleczu noclegowym w Warszawie.

  Pięciogwiazdkowy hotel Regent położony jest w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta. Do niedawna był to obiekt należący do sieci Hyatt. Zmienił nazwę po wycofaniu się tej sieci z Polski.
   

  Sale konferencyjne w Warszawie

  Hotel dysponuje powierzchnią konferencyjną o łącznej powierzchni 1022 mkw., na której mieści się 13 zróżnicowanych sal konferencyjnych oraz dwie przestrzenie typu foyer doskonale nadające się na przerwę kawową podczas konferencji. Siedem sal ma możliwość łączenia, dzięki czemu uzyskuje się powierzchnie od 77 do 385 mkw.

  Warsaw Regent Hotel sale konferencyjne warszawa

  Największa, powstała w ten sposób sala – Regency Ballroom – w ustawieniu kinowym pomieści 352 osoby. W salach konferencyjnych hotelu Regent w Warszawie mogą odbywać się spotkania dla ok. 720 osób jednocześnie. Każde z pomieszczeń przeznaczonych na konferencje wyposażone jest w sprzęt multimedialny, system nagłośnienia oraz oświetlenia. Ponadto wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego.
   

  Dla organizatorów konferencji i eventów nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Regent Warsaw Hotel oferuje 246 pokoi dla 488 osób.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: