Regent Warsaw Hotel ma na swoim koncie branżowy sukces – przyznano mu piątą gwiazdkę. To obiekt o znaczącym zapleczu konferencyjnym i dużym zapleczu noclegowym w Warszawie.

 

Pięciogwiazdkowy hotel Regent położony jest w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta. Do niedawna był to obiekt należący do sieci Hyatt. Zmienił nazwę po wycofaniu się tej sieci z Polski.  

 

Sale konferencyjne w Warszawie

 

Hotel dysponuje powierzchnią konferencyjną o łącznej powierzchni 1022 mkw., na której mieści się 13 zróżnicowanych sal konferencyjnych oraz dwie przestrzenie typu foyer doskonale nadające się na przerwę kawową podczas konferencji. Siedem sal ma możliwość łączenia, dzięki czemu uzyskuje się powierzchnie od 77 do 385 mkw.

Warsaw Regent Hotel sale konferencyjne warszawa

Największa, powstała w ten sposób sala – Regency Ballroom – w ustawieniu kinowym pomieści 352 osoby. W salach konferencyjnych hotelu Regent w Warszawie mogą odbywać się spotkania dla ok. 720 osób jednocześnie. Każde z pomieszczeń przeznaczonych na konferencje wyposażone jest w sprzęt multimedialny, system nagłośnienia oraz oświetlenia. Ponadto wszystkie sale mają dostęp do światła dziennego.  

Dla organizatorów konferencji i eventów nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Regent Warsaw Hotel oferuje 246 pokoi dla 488 osób.