Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Regent Warsaw Hotel

Belwederska 23, 00-761 Warszawa
http://www.regent-warsaw.com/default-pl.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Pakieła 22 55...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Regent Warsaw Hotel

Warszawski Regent planuje modernizację wnętrz

Data aktualności: 02-12-2016

 • Warszawski Regent planuje modernizację wnętrz - Regent Warsaw Hotel

  W najbliższym czasie rozpocznie się modernizacja wnętrz w stołecznym hotelu Regent. Położony przy ulicy Belwederskiej 23, w pobliżu Łazienek Królewskich obiekt w związku z planowanymi pracami rozpoczyna poszukiwanie dostawców materiałów wykończeniowych.

   

   

  Modernizacja w pięciogwiazdkowcu objąć ma przestrzeń lobby oraz 246 pokoi hotelowych. Pomieszczenia mają zostać odświeżone, planowana jest wymiana mebli, wykładzin dywanowych oraz restauracyjnej zastawy stołowej. Jak poinformowała manager ds. zakupów Renata Dąbrowska, placówka rozpoczyna poszukiwanie dostawców i jest otwarta na wszelkie nowości, które pomogą urozmaicić ofertę hotelu.

   

  Według informacji udzielonych przez Dział Sprzedaży hotelu, nie są planowane żadne zmiany w aranżacji czy wyposażeniu działających w hotelu sal konferencyjnych.

   

  Dokładny termin rozpoczęcia prac nie jest jeszcze znany.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: