Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Regent Warsaw Hotel

Belwederska 23, 00-761 Warszawa
http://www.regent-warsaw.com/default-pl.html

Skontaktuj się z obiektem

Anna Pakieła 22 55...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Regent Warsaw Hotel

Dawny Hyatt działa już jako Regent Warsaw Hotel

Data aktualności: 21-03-2014

 • Dawny Hyatt działa już jako Regent Warsaw Hotel - Regent Warsaw Hotel
  Zarządzany do niedawna przez markę Hyatt warszawski obiekt jest teraz hotelem niezależnym, nie podlegającym żadnej sieci hotelowej.
   
  Regent Warsaw Hotel działa pod własną marką od 20 marca 2014 r. Jego nowym Dyrektorem Generalnym został Krzysztof Woliński, pracujący w hotelu od 9 lat i piastujący dotychczas stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego. Kadra pracownicza obiektu pozostała bez zmian, co ma zapewnić ciągłość operacyjną hotelu i zagwarantować wysokiej klasy obslugę.
   
  Hotel konferencyjny nie tylko dla biznesmenów
   
  Czterogwiazdkowy Regent Warsaw Hotel znajduje się przy ul. Belwederskiej w Warszawie. Obiekt oddaje do dyspozycji gości 13 sal konferencyjnych, 246 pokoi i apartamentów, restaurację włoską Venti-tre, klub fitness i SPA.