Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

West Baltic Wellness & Spa

Stefana Żeromskiego 22, 72-600 Świnoujście
http://www.hotelwestbaltic.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
West Baltic Wellness & Spa

West Baltic Hotel od lipca zaprosi na konferencje nad polskie morze

Data aktualności: 24-02-2015

 • West Baltic Hotel od lipca zaprosi na konferencje nad polskie morze - West Baltic Wellness & Spa

  Już niedługo Świnoujście będzie się mogło pochwalić nowym obiektem uzdrowiskowo-konferencyjnym – otwarcie czterogwiazdkowego West Baltic Hotel Wellness & Spa planowane jest na lipiec tego roku.

   

  West Baltic Hotel Wellness & Spa usytuowany jest w malowniczej lokalizacji tuż nad Bałtykiem, w okolicy parku krajobrazowego wyspy Uznam. Hotel ma dysponować nie tylko niezwykle obszernym zapleczem uzdrowiskowym w postaci basenów, saun oraz kompleksów świadczących usługi kosmetyczno-zdrowotne, ale i blisko 120 miejscami noclegowymi rozlokowanymi w 70 pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamencie.

   

  Klientom biznesowym i event managerom obiekt oferuje w pełni wyposażoną salę konferencyjną wraz z szeregiem dodatkowych atrakcji w postaci imprez integracyjnych i relaksujących zabiegów. Powstający hotel z pewnością poszerzy zatem wachlarz obiektów konferencyjnych w nadmorskim regionie, czyniąc spotkania biznesowe atrakcyjniejszymi dzięki szerokiej gamie propozycji z zakresu wellness i spa.