Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

West Baltic Wellness & Spa

Stefana Żeromskiego 22, 72-600 Świnoujście
http://www.hotelwestbaltic.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
West Baltic Wellness & Spa

Hotel uzdrowiskowo-konferencyjny West Baltic w Świnoujściu już otwarty

Data aktualności: 20-07-2015

 • Hotel uzdrowiskowo-konferencyjny West Baltic w Świnoujściu już otwarty - West Baltic Wellness & Spa

  Sale konferencyjne nad polskim morzem w West Baltic już dostępne. Obiekt oferuje trzy sale konferencyjne, bogate zaplecze spa i wellness oraz niemal 70 pokoi i apartamentów.


  W nadmorskiej części miasta, niedaleko parku krajobrazowego na wyspie Uznam, zlokalizowany jest nowy hotel uzdrowiskowo-konferencyjny West Baltic, który kilka dni temu przyjął pierwszych gości. To elegancki i nowoczesny obiekt, który swoje usługi oferuje w standardzie czterech gwiazdek. Jego nadrzędną cechą jest bogato wyposażona strefa spa & wellness. Znajduje się w niej basen, jacuzzi, kompleks saun Watsu, strefa VIP Spa oraz usługi masażu mokrego i rytuałów typu hammam. Co więcej, w hotelu można skorzystać z usług dietetyka, medycyny uzdrowiskowej czy fizykoterapii.


  West Baltic to także miejsce na konferencje – oferuje salę dla 120 osób, dającą podzielić się na mniejsze, w zależności od potrzeb klienta. Wyposażona jest w niezbędny sprzęt audiowizualny. Zaplecze noclegowe obiektu to ok. 135 miejsc w 68 pokojach i apartamentach. W hotelu znajdują się także kawiarnia z panoramicznym widokiem, lobby bar oraz restauracja.

  Otwarcie hotelu odbyło się w planowanym terminie.


   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: