Do końca lutego w podwarszawskim Z-Hotel Business SPA można skorzystać ze specjalnej propozycji na organizację konferencji – zimowy pakiet obejmuje m.in. atrakcyjne zniżki i materiały bonusowe dla uczestników.

 

Organizacja konferencji w położonym o zaledwie 25 km od stolicy obiekcie, to nie tylko wynajęcie sali i zapewnienie gościom noclegu, ale i szereg dodatkowych usług i atrakcji. Od 7 stycznia do 28 lutego klienci biznesowi będą mogli skorzystać ze specjalnej propozycji Z-Hotel Business Spa w Otwocku. Goście nie tylko będą mieli do dyspozycji w pełni wyposażoną i przestronną salę konferencyjną, ale i będą mogli skorzystać ze zniżek na pokoje hotelowe oraz bezpłatnego wstępu do strefy Wellness. Nic bowiem lepszego niż relaks w basenie lub jacuzzi nie może nas czekać po długim dniu wypełnionym służbowymi obowiązkami. Do użytku gości oddana będzie również sauna fińska oraz sala fitness. Na klientów korzystających z oferty specjalnej czekają także liczne gadżety w postaci ekologicznych długopisów i notatników oraz wyjątkowy prezent w Z-Spa.

 

Konferencje z dala od zgiełku miasta

 

Dla klientów, którzy cenią sobie łączenie przyjemności z pożytkiem i relaksu z obowiązkami, Z-Hotel Business Spa to interesująca pozycja na mapie obiektów konferencyjnych województwa mazowieckiego. Na gości czeka 6 w pełni klimatyzowanych sal z widokiem na pobliski las – 4 wielofunkcyjne i obszerne pomieszczenia o łącznej powierzchni 245 mkw., a także club room i vip room do kameralnych spotkań oraz business centre. Wszystkie wyposażone są w dostęp do Internetu, a także w niezbędny sprzęt konferencyjny, na który składają się flipcharty, ekrany i rzutniki multimedialne. W przerwach między spotkaniami, goście mogą skorzystać z foyer i lobby baru, posilić się w znajdującej się obok restauracji czy też udać się na relaksacyjny spacer w urzekającym otoczeniu przyrody.

Na wyjątkowe okazje, firmowe przyjęcia i bale karnawałowe w uroczystej atmosferze czeka także elegancka sala bankietowa. Do dyspozycji klientów pragnących zostać na noc w obiekcie, przygotowano 122 miejsc noclegowych w 50 nowocześnie urządzonych pokojach.    

 

Dodatkowe atrakcje dla uczestników konferencji

 

Hotel proponuje swoim klientom biznesowym spędzanie wieczorów w iście karnawałowym nastroju. Po części oficjalnej wyjazdu służbowego, warto wziąć udział w jednej z egzotycznych zabaw imprezowego centrum hotelu – przenieść się na chwilę do Wenecji, potańczyć na karnawale w Rio lub pośpiewać na karaoke. Na aktywnych czekają także zajęcia z instruktorem, do wyboru: pilates, zumba i aqua aerobic oraz treningi nordic walking wzdłuż pobliskiej rzeki Świder, a na tych mniej zaangażowanych w aktywność fizyczną – pokazy baramańskie, degustacje wina i whisky oraz live cooking.  

Oferta obowiązuje tylko przy organizacji konferencji z noclegiem i wyżywieniem, i dotyczy rezerwacji dokonanych od dnia 7 stycznia 2015 r. przy czym nie łączy się z innymi promocjami. Liczba miejsc jest ograniczona – o pierwszeństwie decyduje wpłata zaliczki potwierdzającej organizację konferencji.