Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Z-Hotel Business & Spa

Wczasowa 25, 05-402 Otwock
www.z-hotel.com

Skontaktuj się z obiektem

Dominika Sawicka Kierownik Działu Sprzedaży 531 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Z-Hotel Business & Spa

Świąteczne prezenty przy firmowym stole wigilijnym w Z-Hotel

Data aktualności: 05-12-2014

 • Świąteczne prezenty przy firmowym stole wigilijnym w Z-Hotel - Z-Hotel Business & Spa

  Jeśli planujesz spotkanie firmowe dla swoich pracowników lub klientów, a masz dość miejskiego zgiełku i chciałbyś połączyć spotkanie z prawdziwym relaksem wybierz Z-Hotel. Hotel zaprasza na wigilie firmowe oraz oferuje specjalne pakiety spa, które świetnie nadadzą się na świąteczny upominek.

   

  Firmowe spotkania przy wigilijnym stole

   

  Malownicze położenie hotelu - zaledwie 25 km od centrum Warszawy - oraz jego przyjazne otoczenie rezerwatu przyrody gwarantuje pełen relaks, a w tym roku dodatkowo ma atrakcyjną ofertę świąteczną. Z-Hotel organizuje wigilie firmowe w cenie od 65 zł netto za osobę oraz oferuje pakiety spa doskonałe na prezent dla pracowników lub klientów. Wszystkie zabiegi w ramach pakietów wykonywane są w hotelowym Z-Spa. Pakiety mają wartość od 155 do 350 zł. Ofertę pakietów możecie pobrać w zakładce "Aktualności i oferty". Taki prezent z pewnością zostanie doceniony przez każdego pracownika czy klienta, bo czy jest coś przyjemniejszego niż relaks w profesjonalnym spa po zabieganym okresie przedświątecznym…?
  Kontakt w sprawie oferty świątecznej jest możliwy pod numerem tel. 22 778 11 42 oraz mailowo: sprzedaz@z-hotel.co

  Sale konferencyjne pod Warszawą

  Z-Hotel Business & SPA dysponuje czterema salami konferencyjnymi, które można ze sobą łączyć w dowolne konfiguracje. Największa sala wynikła z połączenia pomieści 200 osób w ustawieniu teatralnym na 245 mkw. Oprócz typowych sal konferencyjnych, w hotelu znajduje się VIP Room mieszczący 16 osób w ustawieniu teatralnym oraz Club Room, który w tym ustawieniu pomieści 12 osób – to pomieszczenia idealne na kameralne spotkania biznesowe. Jednak są one w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny, tak jak pozostałe sale konferencyjne.  Ponadto, obiekt oferuje nocleg dla 122 osób w 50 pokojach o zróżnicowanym standardzie. W hotelu znajduje się także restauracja Werbena, która jest przystosowana do organizacji spotkań firmowych oraz rodzinnych.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne