Jeśli planujesz spotkanie firmowe dla swoich pracowników lub klientów, a masz dość miejskiego zgiełku i chciałbyś połączyć spotkanie z prawdziwym relaksem wybierz Z-Hotel. Hotel zaprasza na wigilie firmowe oraz oferuje specjalne pakiety spa, które świetnie nadadzą się na świąteczny upominek.

Firmowe spotkania przy wigilijnym stole

Malownicze położenie hotelu - zaledwie 25 km od centrum Warszawy - oraz jego przyjazne otoczenie rezerwatu przyrody gwarantuje pełen relaks, a w tym roku dodatkowo ma atrakcyjną ofertę świąteczną. Z-Hotel organizuje wigilie firmowe w cenie od 65 zł netto za osobę oraz oferuje pakiety spa doskonałe na prezent dla pracowników lub klientów. Wszystkie zabiegi w ramach pakietów wykonywane są w hotelowym Z-Spa. Pakiety mają wartość od 155 do 350 zł. Ofertę pakietów możecie pobrać w zakładce "Aktualności i oferty". Taki prezent z pewnością zostanie doceniony przez każdego pracownika czy klienta, bo czy jest coś przyjemniejszego niż relaks w profesjonalnym spa po zabieganym okresie przedświątecznym…? Kontakt w sprawie oferty świątecznej jest możliwy pod numerem tel. 22 778 11 42 oraz mailowo: sprzedaz@z-hotel.co

Sale konferencyjne pod Warszawą

Z-Hotel Business SPA dysponuje czterema salami konferencyjnymi, które można ze sobą łączyć w dowolne konfiguracje. Największa sala wynikła z połączenia pomieści 200 osób w ustawieniu teatralnym na 245 mkw. Oprócz typowych sal konferencyjnych, w hotelu znajduje się VIP Room mieszczący 16 osób w ustawieniu teatralnym oraz Club Room, który w tym ustawieniu pomieści 12 osób – to pomieszczenia idealne na kameralne spotkania biznesowe. Jednak są one w pełni wyposażone w sprzęt audiowizualny, tak jak pozostałe sale konferencyjne.  Ponadto, obiekt oferuje nocleg dla 122 osób w 50 pokojach o zróżnicowanym standardzie. W hotelu znajduje się także restauracja Werbena, która jest przystosowana do organizacji spotkań firmowych oraz rodzinnych.