Organizowanie konferencji jesienią może mieć sporo plusów. Zwłaszcza jeśli wybierze się Z-Hotel Business Spa w Otwocku pod Warszawą. Można zapłacić tylko połowę ceny i mieć przy okazji wiele niespodzianek.

Październik i listopad to szczęśliwe miesiące dla tych, którzy szukają sali konferencyjnej pod Warszawą. W tym właśnie okresie Z-Hotel proponuje połowę ceny za wynajem sali, pokój już od 200 zł ze śniadaniem, 5% rabatu na menu dla grup konferencyjnych, bezpłatny parking, specjalne pakiety spa dla grup konferencyjnych oraz wstęp na basen, jacuzzi, do sauny i sali fitness. Co więcej, ci, którzy zdecydują się na jesienną konferencję w Z-Hotelu zdobędą rabat na organizację w tym samym miejscu wigilii firmowej.

Z-Hotel Otwock sale konferencyjne

Aby skorzystać z jesiennej oferty wystarczy skontaktować się z hotele telefonicznie: 22 778 11 42 lub mailowo: sprzedaz@z-hotel.com podając hasło: „Jesienna oferta konferencyjna”. Obok tak atrakcyjnej propozycji cenowej za tym, że Z-Hotel to dobry wybór, stoi także kilka faktów…

O lokalizacji, salach konferencyjnych i bazie noclegowej

Blisko, ale jednak pod Warszawą, co oznacza brak zgiełku miasta i korków, przy jednoczesnym dobrym dostępie do centrum stolicy. Do tego okolica jest cicha, zielona i bardzo urokliwa, dzięki czemu po konferencji będzie łatwiej wypocząć i nabrać sił na kolejne dni pracy oraz powrót.

Z-Hotel oferuje usługi w czterogwiazdkowym standardzie. Dysponuje sześcioma salami konferencyjnymi z widokiem na las. Cztery z nich to wielofunkcyjne wyposażone w sprzęt multimedialny pomieszczenia o łącznej powierzchni 245 mkw., a dwie pozostałe sale to club room i vip room przeznaczone na kameralne spotkania biznesowe. W hotelu znajduje się również efektowna sala bankietowa. Przerwy i posiłki obsługa hotelu zapewni w foyer lub w lobby barze.

Zaplecze noclegowe hotelu to 50 elegancko urządzonych komfortowych pokoi dla 122 gości. Jednak w Z-Hotelu goście mogą nie tylko dobrze zjeść, wyspać się w wygodnych łóżkach i korzystać z profesjonalnych sal konferencyjnych, ale również wypocząć w niebanalny sposób. Sąsiedztwo lasów i rzeki Świder zachęca do spacerów, z kijkami lub bez. Dla szukających wysiłku fizycznego znajdą się zajęcia zumby czy pilatesu, a spragnionym wrażeń hotel proponuje pokazy barmańskie, live cooking lub karaoke.