Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Kliczków

Kliczków 8, 59-724 Osiecznica
www.kliczkow.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Adam Różycki-dyrektor Justyna Ludwin/Rafał Matkowski-dział marketingu j/w +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Zamek Kliczków

Sale konferencyjne Zamku Kliczków po pożarze dostępne bez zmian

Data aktualności: 02-01-2015

 • Sale konferencyjne Zamku Kliczków po pożarze dostępne bez zmian - Zamek Kliczków

  W hotelu konferencyjnym znajdującym się w Zamku Kliczków, który ucierpiał z powodu pożaru na początku grudnia 2014 r., wszystko wróciło do normy. Konferencje, spotkania biznesowe oraz wigilie firmowe odbyły się bez przeszkód, a prace remontowe zakończyły się.

  Kilka tygodni temu, dokładnie 6 grudnia 2014 roku, w zabytkowym zamku w Kliczkowie, gdzie znajduje się hotel konferencyjny, wybuchł dość groźny pożar. Na miejsce zdarzenia przybyło aż 20 zastępów straży pożarnej, a gości ewakuowano. W wyniku pożaru spłonęła część dachu. Obecnie dach jest wyremontowany, a obiekt już przed Świętami cieszył się pełną dyspozycyjnością. Odbyły się planowane wigilie firmowe, zabawa sylwestrowa, a także program gali jeździeckiej zaplanowanej na 10 stycznia br. nie uległ zmianie.

   

  Sale konferencyjne na Dolnym Śląsku


  W zabytkowych wnętrzach Zamku Kliczków mogą odbywać się jednocześnie konferencje dla łącznie ok. 700 osób na powierzchni ok. 640 mkw. Obiekt dysponuje siedmioma salami konferencyjnymi, w tym salonikiem oraz biblioteką. Każda z sal jest wyposażona w sprzęt audiowizualny. Największa z sal mierzy 285 mkw. i pomieści 350 gości w ustawieniu teatralnym. Istnieje możliwość łączenia sal oraz zmian w ich rozkładzie. Ponadto, hotel oferuje 219 miejsc noclegowych w 89 jedno- i dwuosobowych pokojach. W zamku znajduje się także restauracja oraz spa. Dodatkowym atutem tego miejsca jest jego historia – to ważny zabytek na terenie regionu – oraz lokalizacja – zamek znajduje się na terenie Borów Dolnośląskich.