Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Kliczków

Kliczków 8, 59-724 Osiecznica
www.kliczkow.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Adam Różycki-dyrektor Justyna Ludwin/Rafał Matkowski-dział marketingu j/w +4871...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Zamek Kliczków

Już niebawem ruszy Folwark Książęcy

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już niebawem ruszy Folwark Książęcy - Zamek Kliczków

  Położony na terenie neorenesansowego Zamku Kliczków, w starorzeczu rzeki Kwisy i w samym sercu Borów Dolnośląskich obiekt przyjmie pierwszych gości jeszcze w 2012 r. Organizatorów konferencji zainteresuje z pewnością fakt, że w hotelu znajdzie się również wielofunkcyjne pomieszczenie na konferencje, warsztaty i szkolenia.

   

   

   

   

   


  Zabudowa Folwarku Książęcego usytuowana jest na północ od założenia pałacowego, bezpośrednio w sąsiedztwie kościoła parafialnego. Jak informuje Piotr Łubiński, zastępca dyrektora Zamku Kliczków, oddanie do użytku nowego obiektu hotelowo-konferencynego planowane jest z końcem 2012 roku. - Łącznie w obu budynkach hotelowych znajdzie się 90 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie miał indywidualną łazienkę. Na parterze dostępne będą pokoje zaprojektowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Będzie można skorzystać z wielofunkcyjnej sali konferencyjnej oraz stylowego pokoju kominkowego. Ponadto przygotowana jest oferta dla szkół - tzw. "zielone szkoły" - i przedszkoli. W okolicy znajdą się ścieżki edukacyjne, rowerowe, piesze i konne, a sam Folwark będzie oferował edu-atrakcje - mówi Piotr Łubiński.

  Jedną z atrakcji dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń będzie funkcjonująca przy Folwarku stadnina koni. Na dziedzińcu głównym pojawi się letnia kawiarenka oraz Hala Biesiadna, w której będą mogły odbywać się imprezy plenerowe. Przedstawiciele obiektu zapowiadają również liczne atrakcje, takie jak warsztaty ludowego rękodzieła artystycznego.

  źródło: www.kliczkow.com.pl