Przestrzeń:

Sala konferencyjna (Sunrise + Midday)

Obiekt:
Bel Mare i Aqua Resort
200os. Konferencja Teatralnie
120os. Bankiet Bankiet stojący
154m2 Powierzchnia 12 x 12 x 2

Opis przestrzeni Sala konferencyjna (Sunrise + Midday)


Sala konferencyjna (Sunrise + Midday)

Sala konferencyjna (Sunrise + Midday) – sala konferencyjna o powierzchni 154 m² w Bel Mare i Aqua Resort w miejscowości Międzyzdroje.

Może pomieścić na konferencję 120 osób w ustawieniu bankietowym i 200 osób w ustawieniu teatralnym.

Na wyposażeniu sali jest klimatyzacja, zaciemnienie regulowane, dostęp do światła dziennego, nagłośnienie, wentylacja mechaniczna, internet wi-fi, scena / podest, regulowane oświetlenie, projektor, flipchart, tv / monitor lcd, tablica.

Można tu organizować m.in. konferencje, eventy i szkolenia.

Inne przestrzenie w Bel Mare i Aqua Resort

Parametry sal

Sala konferencyjna Sunrise
477,36 zł netto
Za dzień
Sala konferencyjna Midday
489,60 zł netto
Za dzień
Sala Konferencyjna Sunset
465,12 zł netto
Za dzień
Sala konferencyjna Sun
1 425,96 zł netto
Za dzień

Bel Mare i Aqua Resort

Przejdź do prezentacji

Bel Mare i Aqua Resort

Bel Mare & Aqua Resort zlokalizowany jest w samym centrum Międzyzdrojów w odległości 500 metrów od nadmorskiej promenady i plaży. Posiadający sale konferencyjne z dostępem do światła dziennego, mogące pomieścić do 280 osób w ustawieniu teatralnym. Dodatkowym atutem sali jest możliwość połączenia lub dzielenia przestrzeni konferencyjnej. Możliwość dostosowania powierzchni sali według potrzeb konferencji, szkoleń i innych zorganizowanych spotkań. Sale wyposażone w nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, projektor multimedialny, ekran, flipchart, a także bezprzewodowy Internet. Do dyspozycji gości oddano 250 komfortowo wyposażonych apartamentów z aneksami kuchennymi i balkonami o powierzchni od 26 do 100m kw. Doświadcz niespotykanej wygody, komfortu i profesjonalizmu podczas oferowanych usług.

Najnowszym obiektem w nadmorskim kompleksie Bel Mare Resort jest AQUA RESORT. Posiada on 300  komfortowych i klimatyzowanych pokoi hotelowych, piękną nowoczesną…