Aktualności z obiektu

środa, 28 kwietnia 2021 Popraw jakość swojego życia i pracy – skorzystaj z programu #zdrowyArłamów!

Popraw jakość swojego życia i pracy – skorzystaj z programu #zdrowyArłamów!

Obecnie, nawet bardziej niż kiedyś, chcemy poczuć się w hotelu tak jak w domu – bezpiecznie i swobodnie. Od hotelu oczekuje się także, że zapewni optymalne warunki zarówno do odpoczynku, jak i efektywnej pracy, gdy zamarzy nam się przeniesienie się z obowiązkami w piękne miejsce. Malowniczo położony w Górach Sanocko-Turczańskich Hotel Arłamów ma ofertę dla osób, które chcą się oderwać od codzienności oraz zadbać o siebie i swoich najbliższych. Ich uwadze polecamy programy: #zdrowyArłamów oraz #bezpiecznyArłamów.

piątek, 9 października 2020

Dorota Nidzgorska-Mazonik objęła funkcję Dyrektora Generalnego Hotelu Arłamów

Jako dyrektor Hotelu Arłamów Dorota Nidzgorska-Mazonik będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, jak również koordynowanie i nadzorowanie prac związanych z funkcjonowaniem hotelu oraz realizację celów biznesowych.

wtorek, 5 maja 2020 #BezpiecznyArłamów gotowy na gości! Zaplanuj wypoczynek i pracę w Bieszczadach

#BezpiecznyArłamów gotowy na gości! Zaplanuj wypoczynek i pracę w Bieszczadach

Nowa sytuacja wymaga wdrożenia nowych rozwiązań, również w branży MICE. Otwarcie 4 maja hoteli i obiektów noclegowych wiązało się z koniecznością dobrego rozplanowania dostępnej przestrzeni i stworzenia warunków, w których odpoczywający i pracujący goście będą mogli czuć się bezpiecznie i komfortowo. Hotel Arłamów opracował specjalną politykę bezpieczeństwa #BezpiecznyArłamów, która pozwoli cieszyć się pobytem w Bieszczadach przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

piątek, 16 listopada 2018 Byliśmy, widzieliśmy Hotel Arłamów. Eventy i konferencje na ponad 1500 osób

Byliśmy, widzieliśmy Hotel Arłamów. Eventy i konferencje na ponad 1500 osób

"Wielkie rzeczy się dzieją, gdy ludzie spotykają się z górami" pisał angielski pisarz i poeta William Blake. Wielkie rzeczy dzieją się również, gdy z inspiracji otoczeniem powstają projekty, które w swoim założeniu mają łączyć fascynację naturą, lokalną kulturą, przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań. Ciekawym tego przykładem jest Hotel Arłamów. Historyczna spuścizna, odrestaurowana i rozbudowana o nowy obiekt, a następnie kolejne budynki i hale przyciąga gości z kraju i z zagranicy. Byliśmy, widzieliśmy i przedstawiamy Hotel Arłamów.

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Niespotykane miejsce na spotkanie biznesowe w Bieszczadach

Zacznijmy od położenia. Jedne z najpiękniejszych polskich gór – Bieszczady, a wraz z nimi Puszcza Karpacka. Wokół wzgórza i doliny. Tak malowniczy widok można mieć z okien pokoi czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów. Otoczenie nie jest jedynym walorem tego kompleksu. Jeśli marzy Wam się konferencja w górach, duży event w oryginalnych wnętrzach, koniecznie zapoznajcie się z ofertą tego obiektu. Impreza biznesowa zaaranżowana na pokrytym szklanym dachem dziedzińcu hotelu zrobi wrażenie na Waszych gościach!

wtorek, 11 sierpnia 2015

Agnieszka Dąbrowska nową dyrektor marketingu hotelu Arłamów

Na stanowisku dyrektora marketingu i sprzedaży w hotelu konferencyjnym Arłamów Agnieszka Dąbrowska zastąpiła Wojciecha Budzowskiego, który na tym samym stanowisku pokieruje kompleksem Nosalowy Dwór.

wtorek, 10 marca 2015

Największy hotel konferencyjny w Bieszczadach otwiera kompleks spa & wellness

Hotel Arłamów z potężnym zapleczem konferencyjnym udostępnił nowoczesne, trzypiętrowe centrum spa. Po pracowitym dniu szkoleniowym goście mogą zrelaksować się w śnieżnej grocie lub jednej z kilku łaźni.

środa, 21 maja 2014

Piotr Ledworuch dyrektorem Hotelu Arłamów

Od maja 2014 r. Piotr Ledworuch pełni funkcję dyrektora generalnego czterogwiazdkowego hotelu Arłamów w Bieszczadach.

poniedziałek, 30 grudnia 2013

Hotel Arłamów już otwarty

27 grudnia 2013 roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowego kompleksu hotelowo-konferencyjno-sportowego w Arłamowie. Bazę konferencyjną obiektu stanowią 4 sale wielofunkcyjne o łącznej powierzchni 1487 mkw., mogące pomieścić łącznie do 1500 osób.

piątek, 27 grudnia 2013

Otwarcie obiektu

wtorek, 26 listopada 2013

Wielkie otwarcie Hotelu Arłamów już 27 grudnia 2013 r.

Data otwarcia hotelu konferencyjnego, przy którym znajduje się centrum sportowe i rekreacyjne oraz lotnisko dla helikopterów i samolotów pasażerskich, została przesunięta. W obiekcie, który przyjmie pierwszych gości przed Sylwestrem 2013 r., znajdzie się prawie 3 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej.

środa, 25 września 2013

Hala sportowa przy Hotelu Arłamów jest już gotowa

Mieszcząca się przy czterogwiazdkowym hotelu hala sportowa to idealne miejsce do uprawiania sportu po zakończonej już konferencji. Zaplecze sportowe obiektu jest już gotowe, a oficjalne otwarcie hotelu odbędzie sie już niebawem, bo jesienią 2013 roku.

wtorek, 30 lipca 2013

Już jesienią 2013 r. hotel z własnym lotniskiem otworzy się w Bieszczadach

Nowe, niezwykle oryginalne miejsce na konferencje i ciekawe eventy otworzy się jesienią w Bieszczadach. W obiekcie znajdą się nie tylko liczne sale konferencyjne (będzie ich aż 15!), lecz również pełnowymiarowe boiska sportowe i - uwaga! - lądowisko dla samolotów pasażerskich!

piątek, 21 czerwca 2013

Nowy hotel w Bieszczadach niedługo zaprosi gości

W Bieszczadach powstaje czterogwiazdkowy hotel z centrum SPA i zapleczem konferencyjnym. Oficjalne otwarcie planowane jest na trzeci kwartał 2013 r., a rezerwacje można składać już teraz.

środa, 6 marca 2013

W Bieszczadach powstaje centrum kongresowe z własnym lotniskiem

W IV kwartale 2013 r. w miejscowości Arłamów na Podkarpaciu, do użytku zostanie oddany nowoczesny kompleks, w skład którego wejdą centrum kongresowe i konferencyjne o łącznej powierzchni ok. 1,5 tys. mkw., czterogwiazdkowy hotel oraz zaplecze sportowe i rekreacyjne. W jego pobliżu znajdzie się lądowisko dla samolotów i helikopterów.

czwartek, 13 grudnia 2012

Otwarcie nowego kompleksu hotelowo-konferencyjnego w Bieszczadach przesunięte na 2013 r.

Zakończenie przebudowy hotelu w Arłamowie oraz znajdującego się w jego pobliżu nowego obiektu ma nastąpić w drugiej połowie 2013 r. Do tego czasu zarówno kompleks hotelowy jak i kompleks narciarski pozostaną nieczynne.

czwartek, 22 listopada 2012

W miejscu starego hotelu pojawi się nowy obiekt na konferencje

12 marca 2012 r. rozpoczęły się generalny remont i modernizacja liczącego już ponad 40 lat obiektu.