Aktualności z obiektu

piątek, 16 listopada 2018 Byliśmy, widzieliśmy Hotel Arłamów. Eventy i konferencje na ponad 1500 osób

Byliśmy, widzieliśmy Hotel Arłamów. Eventy i konferencje na ponad 1500 osób

"Wielkie rzeczy się dzieją, gdy ludzie spotykają się z górami" pisał angielski pisarz i poeta William Blake. Wielkie rzeczy dzieją się również, gdy z inspiracji otoczeniem powstają projekty, które w swoim założeniu mają łączyć fascynację naturą, lokalną kulturą, przy jednoczesnym wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań. Ciekawym tego przykładem jest Hotel Arłamów. Historyczna spuścizna, odrestaurowana i rozbudowana o nowy obiekt, a następnie kolejne budynki i hale przyciąga gości z kraju i z zagranicy. Byliśmy, widzieliśmy i przedstawiamy Hotel Arłamów.

poniedziałek, 19 czerwca 2017

Niespotykane miejsce na spotkanie biznesowe w Bieszczadach

Zacznijmy od położenia. Jedne z najpiękniejszych polskich gór – Bieszczady, a wraz z nimi Puszcza Karpacka. Wokół wzgórza i doliny. Tak malowniczy widok można mieć z okien pokoi czterogwiazdkowego Hotelu Arłamów. Otoczenie nie jest jedynym walorem tego kompleksu. Jeśli marzy Wam się konferencja w górach, duży event w oryginalnych wnętrzach, koniecznie zapoznajcie się z ofertą tego obiektu. Impreza biznesowa zaaranżowana na pokrytym szklanym dachem dziedzińcu hotelu zrobi wrażenie na Waszych gościach!

wtorek, 11 sierpnia 2015

Agnieszka Dąbrowska nową dyrektor marketingu hotelu Arłamów

Na stanowisku dyrektora marketingu i sprzedaży w hotelu konferencyjnym Arłamów Agnieszka Dąbrowska zastąpiła Wojciecha Budzowskiego, który na tym samym stanowisku pokieruje kompleksem Nosalowy Dwór.

wtorek, 10 marca 2015

Największy hotel konferencyjny w Bieszczadach otwiera kompleks spa & wellness

Hotel Arłamów z potężnym zapleczem konferencyjnym udostępnił nowoczesne, trzypiętrowe centrum spa. Po pracowitym dniu szkoleniowym goście mogą zrelaksować się w śnieżnej grocie lub jednej z kilku łaźni.

środa, 21 maja 2014

Piotr Ledworuch dyrektorem Hotelu Arłamów

Od maja 2014 r. Piotr Ledworuch pełni funkcję dyrektora generalnego czterogwiazdkowego hotelu Arłamów w Bieszczadach.

poniedziałek, 30 grudnia 2013

Hotel Arłamów już otwarty

27 grudnia 2013 roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowego kompleksu hotelowo-konferencyjno-sportowego w Arłamowie. Bazę konferencyjną obiektu stanowią 4 sale wielofunkcyjne o łącznej powierzchni 1487 mkw., mogące pomieścić łącznie do 1500 osób.

wtorek, 26 listopada 2013

Wielkie otwarcie Hotelu Arłamów już 27 grudnia 2013 r.

Data otwarcia hotelu konferencyjnego, przy którym znajduje się centrum sportowe i rekreacyjne oraz lotnisko dla helikopterów i samolotów pasażerskich, została przesunięta. W obiekcie, który przyjmie pierwszych gości przed Sylwestrem 2013 r., znajdzie się prawie 3 tys. mkw. powierzchni konferencyjnej.

środa, 25 września 2013

Hala sportowa przy Hotelu Arłamów jest już gotowa

Mieszcząca się przy czterogwiazdkowym hotelu hala sportowa to idealne miejsce do uprawiania sportu po zakończonej już konferencji. Zaplecze sportowe obiektu jest już gotowe, a oficjalne otwarcie hotelu odbędzie sie już niebawem, bo jesienią 2013 roku.