Aktualności z obiektu

wtorek, 22 listopada 2016 Bruksela, Wiedeń, Paryż… w Starachowicach. Konferencje po europejsku

Bruksela, Wiedeń, Paryż… w Starachowicach. Konferencje po europejsku

Doświadczony organizator konferencji lub eventów z niejednego pieca chleb jadł. Wiele hoteli już odwiedził, przygotował niezliczone imprezy firmowe, nieraz spotkał się z oryginalnymi oczekiwaniami klientów i starał się je, w ramach możliwości, spełnić. Bo w biznesie nade wszystko w cenie jest profesjonalizm. Uczestników zjazdów niełatwo jest zaskoczyć nowym pomysłem, a wymagania stawiane obiektom konferencyjnym wciąż są wysokie. Wszystkie je spełni niezawodnie czterogwiazdkowy Hotel Europa Starachowice Business & Spa, który dla klientów biznesowych ma bardzo interesującą ofertę.

sobota, 7 maja 2016

Hotel Europa w świętokrzyskim powiększył się o kolejne pokoje

Malowniczo położony hotel Europa w Starachowicach w województwie świętokrzyskim w kwietniu oddał do dyspozycji gości kolejne pokoje. I z tej okazji dorzuca także specjalne ceny na konferencje do końca sierpnia!

poniedziałek, 22 lutego 2016

Konferencje, bankiety i relaks w górach - hotel Europa Business & Spa

Na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego, w otoczeniu lasów, w pobliżu rzeki Kamiennej położony jest czterogwiazdkowy hotel z szeroką ofertą konferencyjną oraz nowoczesnym spa. Hotel Europa Business & Spa w województwie świętokrzyskim w Starachowicach to miejsce na wystawny bankiet, profesjonalną konferencję oraz wysokiej klasy relaks.

wtorek, 20 października 2015

Konferencje w hotelu Europa w Starachowicach nowocześniej

Czterogwiazdkowy hotel Europa w Starachowicach nie przestaje wprowadzać nowości, by coraz bardziej zadowalać swoich gości. Po rozbudowie Strefy Relaksu czas na szybki światłowodowy Internet i kolejne pokoje.

czwartek, 28 lutego 2013

W planach rozbudowa hotelu o strefę spa i sale konferencyjne

Już w czerwcu 2013 r. w czterogwiazdkowym hotelu w Starachowicach do użytku zostanie oddana Strefa Relaksu z basenem i gabinetami odnowy biologicznej. W przyszłości obiekt ma zostać rozbudowany o dodatkowe sale konferencyjne, które zajmą łącznie 321 mkw.

piątek, 25 stycznia 2013

Hotel w Starachowicach powiększa zaplecze rekreacyjne i konferencyjne

W połowie 2013 r. czterogwiazdkowy hotel w Górach Świętokrzyskich zyska nową część rekreacyjną z basenem, saunami i boiskiem do squasha. Z kolei na 2014 r. planowane jest powiększenie obiektu o dodatkowe sale konferencyjne i miejsca noclegowe.

czwartek, 22 listopada 2012

Rozpoczęła się rozbudowa hotelu w Starachowicach

Czterogwiazdkowy Hotel Europa wzbogaci się o  czterokondygnacyjne skrzydło. Nowy budynek powstanie w tylnej części hotelu, równolegle do obecnego parkingu.

 

 

 


Konieczność dobudowy nowego obiektu, w którym będą działać nowe atrakcje jest odpowiedzią na potrzeby gości. Hotel prowadził ankiety, były także przeprowadzane rozmowy z gośćmi, po których dyrekcja Hotelu postanowiła wcielić w życie ich sugestie, a także potrzeby i oczekiwania.

 

Najbardziej zmieni się część rozrywkowa. Powiększona zostanie również baza noclegowa oraz konferencyjna. Powstanie boisko do squasha, kompleks basenów i nowoczesne gabinety odnowy biologicznej.


Do dyspozycji gości będą nie tylko dodatkowe 172 miejsca hotelowe ale także pierwsze w regionie boisko do squasha, kompleks basenowy i nowoczesne SPA.


Squash będzie zajmował dwa poziomy, ze względu na to, że pomieszczenie do gry zgodnie z wymogami musi mieć wysokość niemalże sześciu metrów. Część basenowa, oprócz niecek przeznaczonych do kąpieli, będzie zawierać również trzy sauny, basen z atrakcjami oraz pomieszczenie do zabiegów mokrych. Część rozrywkowa oddana zostanie do użytku w IV kwartale 2012 roku.
1 maja minęło 7 lat


Gdy 1 maja 2004 roku hotel Europa wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej rozpoczął działalność, dysponował zaledwie 14 pokojami. Obecnie jest ich 70 i to nie koniec. Po zakończeniu budowy dodatkowego budynku baza hotelowa powiększy się jeszcze o kilkadziesiąt pokoi. – Cztery lata temu, mając na uwadze potrzeby naszych gości powiększyliśmy bazę noclegową i konferencyjną. Uruchomiliśmy także działający na potrzeby miasta klub Amsterdam, który cieszy się dużym zainteresowaniem klubowiczów – mówi dyrektor hotelu Robert Wierucki. - W marcu tego roku natomiast, oddaliśmy do użytku nowy pub – Dublin, odwiedzany z powodzeniem przez mieszkańców. – dodaje. Jego nietypowe jak na Starachowice wnętrza rodem z Irlandii, przenoszą gości prosto do Dublina. Również bogata oferta imprez okolicznościowych jest w stanie zadowolić każdego Gościa.źródło: www.europa-hotel.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Certyfikat "Złoty Standard" dla hotelu w Starachowicach

Czterogwiazdkowy obiekt w Starachowicach został wyróżniony branżowym certyfikatem "Złoty Standard w obsłudze Klienta".

czwartek, 22 listopada 2012

Czterogwiazdkowy obiekt zyska dodatkową przestrzeń

Nowe skrzydło hotelu ma być oddawane do użytku w kilku etapach.

czwartek, 22 listopada 2012

Pakiety konferencyjne

Hotel Europa przygotował specjalne pakiety konferencyjne: Jednodniowy, Dwudniowy oraz Weekendowy. Szczegóły poszczególnych ofert znajdą Państwo poniżej.

czwartek, 22 listopada 2012

Pokoje hotelowe w nowej odsłonie

Zakończył się remont Hotelu Europa w Starachowicach

sobota, 1 maja 2004

Otwarcie obiektu