Aktualności z obiektu

wtorek, 15 grudnia 2015 Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje z integracją pod Krakowem - Mercure Racławice Dosłońce

Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje z integracją pod Krakowem - Mercure Racławice Dosłońce

W kolejnej odsłonie naszego cyklu "Byliśmy, widzieliśmy" prezentujemy małopolski hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & Spa, znajdujący się tuż obok słynnych Racławic pod Krakowem. Jakim zapleczem konferencyjnym dysponuje i czy uczestnicy szkoleń mogą liczyć na atrakcje po pracowitym dniu? Zapraszamy do lektury.

wtorek, 4 lutego 2014

Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA już otwarty

Od 1 lutego 2014 r. czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krakowie na podstawie umowy franczyzy z Grupą Hotelową Orbis działa jako Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA. Jest to trzeci obiekt tej sieci w województwie małopolskim.

piątek, 3 stycznia 2014

Dosłońce Conference & SPA rusza pod marką Mercure

Czterogwiazdkowy hotel Dosłońce Conference & SPA koło Racławic pod Krakowem od lutego 2014 r. zacznie funkcjonować pod nowym szyldem na mocy podpisanej z Grupą Orbis umowy franczyzowej.

środa, 20 listopada 2013

Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA dołączył do Grupy Orbis

Grupa Hotelowa Orbis powiększyła swoją sieć o kolejny franczyzowy obiekt. Już 1 lutego 2014 r. do rodziny hoteli Mercure dołączy Hotel Dosłońce Conference & SPA, który od tej pory będzie nosił nazwę Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA.

czwartek, 22 listopada 2012

Otwarcie sezonu Golfowego

Już w Niedzielę Wielkanocną w Hotelu Dosłońce odbędzie się uroczyste otwarcie sezonu golfowego.

czwartek, 22 listopada 2012

Krakowski hotel ze specjalną ofertą dla osób, które chcą uciec przed EURO 2012

Obiekt przygotował specjalną ofertę dla osób, które nie chcą uczestniczyć w celebrowaniu odbywających się w naszym kraju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej.

czwartek, 22 listopada 2012

Alternatywa dla niepewnych ofert biur podróży

Czy upadłości biur podróży skutecznie odstraszają od spędzenia wakacji w kraju? Na co możemy liczyć decydując sie na urlop w Polsce? Czy nasze hotele dorównają ofertom tym zagranicznym? Na te pytania próbują odpowiedzieć przedstawiciele Hotelu Dosłońce Conference & SPA.

poniedziałek, 11 października 2010

Otwarcie obiektu