Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dla uczczenia pamięci


12.04.2010

Tragiczne wydarzenie minionej soboty wypełniło nas wszystkich niewyobrażalnym bólem. W jednej chwili kraj stracił najważniejszych przywódców z Prezydentem na czele, a wielu z nas straciło bliskich, przyjaciół i znajomych. Chwile, kiedy drogie nam osoby znikają na zawsze z tego świata, zmuszają do refleksji. W melancholii pogrążyła się cała Polska.

Oczy świata zwrócone są w naszą stronę. Słowa współczucia i kondolencje napływają z całego globu. Wszyscy przyglądają się jak Polska opłakuje swoich liderów, łącząc się z nami w bólu. Żałoba narodowa została ogłoszona w wielu krajach – szlachetny gest. 

Wystarczyła jedna chwila by zgasić 96 żyć. To zdarzenie odciśnie głębokie piętno nie tylko na losach Polski, nie tylko zmieni bieg historii ale dotknie indywidualnie wielu z nas, zmieniając nas w lepszych i silniejszych. 

Czy zmieni się również stosunek jakim ludzie darzą się wzajemnie? Czy będziemy okazywać sobie więcej sympatii? Oby ofiara, jaką poniósł nasz kraj i jego mieszkańcy - nigdy nie poszła na marne. Po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć jakie życie jest kruche. Dostaliśmy już swoją lekcję. Oby każdy wyniósł z niej jak najwięcej dla siebie.

Pogrążeni w zadumie składamy najszczersze kondolencje rodzinom i bliskim ofiar tragedii. 

 

 

Redakcja konferencje.pl
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Restauracje Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe Ośrodki konferencyjne; Ośrodki szkoleniowe; Restauracje Hotele konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne