Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Dla uczczenia pamięci


12.04.2010

Tragiczne wydarzenie minionej soboty wypełniło nas wszystkich niewyobrażalnym bólem. W jednej chwili kraj stracił najważniejszych przywódców z Prezydentem na czele, a wielu z nas straciło bliskich, przyjaciół i znajomych. Chwile, kiedy drogie nam osoby znikają na zawsze z tego świata, zmuszają do refleksji. W melancholii pogrążyła się cała Polska.

Oczy świata zwrócone są w naszą stronę. Słowa współczucia i kondolencje napływają z całego globu. Wszyscy przyglądają się jak Polska opłakuje swoich liderów, łącząc się z nami w bólu. Żałoba narodowa została ogłoszona w wielu krajach – szlachetny gest. 

Wystarczyła jedna chwila by zgasić 96 żyć. To zdarzenie odciśnie głębokie piętno nie tylko na losach Polski, nie tylko zmieni bieg historii ale dotknie indywidualnie wielu z nas, zmieniając nas w lepszych i silniejszych. 

Czy zmieni się również stosunek jakim ludzie darzą się wzajemnie? Czy będziemy okazywać sobie więcej sympatii? Oby ofiara, jaką poniósł nasz kraj i jego mieszkańcy - nigdy nie poszła na marne. Po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć jakie życie jest kruche. Dostaliśmy już swoją lekcję. Oby każdy wyniósł z niej jak najwięcej dla siebie.

Pogrążeni w zadumie składamy najszczersze kondolencje rodzinom i bliskim ofiar tragedii. 

 

 

Redakcja konferencje.pl
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Hotele konferencyjne; W budowie
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne