Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.
Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc.
Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Krakowskie Centrum Konferencyjne Dwór w Tomaszowicach uzyskało certyfikat Przyjazny rowerom – bike friendly


31.05.2010

Polska edycja tego międzynarodowego certyfikatu, organizowana jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. „Przyjazny rowerom” to standard i system certyfikacji obiektów turystycznych i innych obiektów promujących zrównoważony transport, uwzględniający specyficzne potrzeby rowerzystów i turystów rowerowych.


Zabytkowy zespół dworsko-parkowy DWÓR W TOMASZOWICACH, znajduje się na Bursztynowym Szlaku Greenways oraz na liczącej ponad 26 km, trasie rowerowej czarnej Doliny Prądnika. Od początku działalności Centrum Konferencyjne nie tylko pozostaje otwarte na rowerzystów i turystów poruszających się na rowerach, ale również wspiera młodych, utalentowanych sportowców, startujących z rewelacyjnymi wynikami, w polskich i zagranicznych mistrzostwach wyścigów rowerowych MTB. 


Certyfikat „Przyjazny rowerom – bike friendly”  potwierdza, że na terenie obiektu znajduje się monitorowany parking dla rowerów ze stojakami, ponadto obiekt wyposażony został w narzędzia dla rowerzystów, zestaw pierwszej pomocy oraz tablice informacyjne zawierające podstawowe informacje, mapy i foldery niezbędne rowerzystom i turystom rowerowym odwiedzającym obiekt.

 

Goście hotelu mogą nie tylko odpocząć wśród starodrzewia parku dworskiego, ale również spożyć regenerujący posiłek w hotelowej restauracji z hiszpańskim patio. Obecnie o certyfikat „Przyjazny rowerom” starają się pozostałe obiekty należące do sieci ZIYAD RAOOF Hotele i Restauracje w zabytkach: m. in. Restauracja i Kawiarnia U ZIYADA na ZAMKU W PRZEGORZAŁACH oraz Hotel DOM ERAZMA malowniczo usytuowany w zabytkowym, XVI-wiecznym zespole pałacowo-parkowym, wśród starodrzewia najstarszego krakowskiego Parku Decjusza.


Dwór w Tomaszowicach
Dwór w Tomaszowicach to zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy, usytuowany u wrót Krakowa. Jest miejscem przesyconym historią i duchem staropolskiego obyczaju, gdzie piękno architektury harmonijnie łączy się z naturalnym, parkowym otoczeniem. Klasycystyczny dwór i zabudowania folwarczne, adaptowane do współczesnych wygód, zostały przekształcone na elegancki hotel o trzygwiazdkowym standardzie, restaurację, sale wielofunkcyjne, seminaryjne i powierzchnie wystawowe.


Na terenie Dworu znajduje się 6 sal konferencyjnych, z których największa – klimatyzowana oraz z zaciemnieniem, może pomieścić 160 osób.

 

 

źródło: www.dwor.pl (PR)
 

Poleć artykuł:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Najnowsze oferty specjalne

Co nowego?

Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne; W budowie Ośrodki konferencyjne Centra kongresowe i targowe Ośrodki konferencyjne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne
Pomoc medyczna, Organizacja pikników Organizacja eventów, Organizacja konferencji, Organizacja kongresów Tłumaczenia konsekutywne, Tłumaczenia materiałów, Tłumaczenia symultaniczne