Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Krakowskie Centrum Konferencyjne Dwór w Tomaszowicach uzyskało certyfikat Przyjazny rowerom – bike friendly


31.05.2010

Polska edycja tego międzynarodowego certyfikatu, organizowana jest przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska. „Przyjazny rowerom” to standard i system certyfikacji obiektów turystycznych i innych obiektów promujących zrównoważony transport, uwzględniający specyficzne potrzeby rowerzystów i turystów rowerowych.


Zabytkowy zespół dworsko-parkowy DWÓR W TOMASZOWICACH, znajduje się na Bursztynowym Szlaku Greenways oraz na liczącej ponad 26 km, trasie rowerowej czarnej Doliny Prądnika. Od początku działalności Centrum Konferencyjne nie tylko pozostaje otwarte na rowerzystów i turystów poruszających się na rowerach, ale również wspiera młodych, utalentowanych sportowców, startujących z rewelacyjnymi wynikami, w polskich i zagranicznych mistrzostwach wyścigów rowerowych MTB. 


Certyfikat „Przyjazny rowerom – bike friendly”  potwierdza, że na terenie obiektu znajduje się monitorowany parking dla rowerów ze stojakami, ponadto obiekt wyposażony został w narzędzia dla rowerzystów, zestaw pierwszej pomocy oraz tablice informacyjne zawierające podstawowe informacje, mapy i foldery niezbędne rowerzystom i turystom rowerowym odwiedzającym obiekt.

 

Goście hotelu mogą nie tylko odpocząć wśród starodrzewia parku dworskiego, ale również spożyć regenerujący posiłek w hotelowej restauracji z hiszpańskim patio. Obecnie o certyfikat „Przyjazny rowerom” starają się pozostałe obiekty należące do sieci ZIYAD RAOOF Hotele i Restauracje w zabytkach: m. in. Restauracja i Kawiarnia U ZIYADA na ZAMKU W PRZEGORZAŁACH oraz Hotel DOM ERAZMA malowniczo usytuowany w zabytkowym, XVI-wiecznym zespole pałacowo-parkowym, wśród starodrzewia najstarszego krakowskiego Parku Decjusza.


Dwór w Tomaszowicach
Dwór w Tomaszowicach to zabytkowy XIX-wieczny zespół dworsko-parkowy, usytuowany u wrót Krakowa. Jest miejscem przesyconym historią i duchem staropolskiego obyczaju, gdzie piękno architektury harmonijnie łączy się z naturalnym, parkowym otoczeniem. Klasycystyczny dwór i zabudowania folwarczne, adaptowane do współczesnych wygód, zostały przekształcone na elegancki hotel o trzygwiazdkowym standardzie, restaurację, sale wielofunkcyjne, seminaryjne i powierzchnie wystawowe.


Na terenie Dworu znajduje się 6 sal konferencyjnych, z których największa – klimatyzowana oraz z zaciemnieniem, może pomieścić 160 osób.

 

 

źródło: www.dwor.pl (PR)
 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Alternatywne; Centra kongresowe i targowe; Hale widowiskowo-sportowe Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace Hotele konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Wędkarstwo Rafting Jazda konna Zorbing Pojazdy specjalne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne