Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

W sierpniu otwarcie II części Hotelu Gdańsk


01.06.2010

Butikowy, czterogwiazdkowy Hotel Gdańsk, znajdujący się w zabytkowym spichlerzu nad gdańską mariną jachtową powstał w 2008 roku. Obecnie trwają prace wykończeniowe nad drugą częścią hotelu - Yachting, o zdecydowanie nowoczesnym charakterze, ale równie luksusowym standardzie.  Część Yachting otwarta zostanie w sierpniu 2010 roku.


Bliskość mariny jachtowej stała się inspiracją do zaprojektowania wnętrz w stylu marynistycznym, dlatego w Hotelu Gdańsk Yachting udostępnionych zostanie 36 pokoi o wystroju nawiązującym do tradycji żeglarskich.


Centrum konferencyjne w Hotel Gdańsk Yachting to 4 nowoczesne i w pełni wyposażone sale konferencyjne. Dzięki systemowi łączenia sal, możliwe będzie zorganizowanie konferencji nawet dla 120 osób, przy jednoczesnym zapewnieniu wszystkim uczestnikom bazy noclegowej w hotelu.


Znajdująca się w hotelu Restauracja Brovarnia Gdańsk – z własnym  minibrowarem, zdobyła właśnie tytuł Top Produktu 2010 na Pomorzu, w plebiscycie odbywającym się już od kilku lat na łamach Polska The Times Dziennik Bałtycki. Zarówno internauci, jak i Kapituła Konkursu, uznali minibrowar w Brovarni Gdańsk za bezsprzecznego zwycięzcę.

 

Całą najwyższą kondygnację hotelu zajmuje Med-Spa. Największym atutem Med-Spa będą ekskluzywnie wyposażone gabinety medycyny estetycznej, oferujące zabiegi na najwyższym poziomie, przy użyciu najnowocześniejszej aparatury pozwalającej dłużej zachować młodość.  W części gabinetowej Med-Spa znajdą się także gabinety kosmetyczne, w tym gabinet dla dwojga, jak również salon fryzjerski oraz gabinet manicure i pedicure. W strefie relaksacyjnej goście będą mogli skorzystać z groty solno-lodowej oraz sauny fińskiej i parowej. Oprócz nowoczesnej oferty upiększająco-odmładzającej, opartej na bazie technologii i aparatury najnowszej generacji,  hotel oferuje unikalne zabiegi na bazie piwa, warzonego w swoim własnym minibrowarze.

 

 

źródło: http://www.hotelgdansk.com.pl/

 

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz:
lista aktualności

Newsletter

RSS - Aktualności

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

X

Najnowsze oferty specjalne

Newsletter

W każdy wtorek najnowsze obiekty, newsy
i artykuły w Twojej skrzynce. Bądź na bieżąco!

Co nowego?

Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne Hotele konferencyjne Ośrodki konferencyjne Hotele konferencyjne; Ośrodki konferencyjne; Wille, dworki, pałace
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne
Agencje eventowe Konferencje i kongresy Sprzęt Audio Video Agencje eventowe Tłumaczenia symultaniczne