Aktualności z obiektu

wtorek, 2 czerwca 2020

Hotel HP Park Plaza wdrożył specjalne procedury bezpieczeństwa

Hotel HP Park Plaza wdrożył politykę bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19. Szczegóły znajdują się na stronie obiektu: https://wroclaw.hotelepark.pl/pl/coronavirus

poniedziałek, 1 czerwca 2020 Biznes i relaks w HP Park Plaza – skomponuj składniki idealnego pobytu

Biznes i relaks w HP Park Plaza – skomponuj składniki idealnego pobytu

Wrocław jest miastem, które od lat prężnie rozwija się i przyciąga swoją ofertą sektor biznesowy. Jednym z najważniejszych miejsc na wrocławskiej mapie MICE jest czterogwiazdkowy Hotel HP Park Plaza, który zapewnia komfortowe warunki do pracy i odpoczynku, również i w czasie obostrzeń związanych z pandemią. Stale dostosowywana do potrzeb gości oferta oraz indywidualne podejście do klienta sprawia, że każde wydarzenie organizowane w HP Park Plaza będzie niepowtarzalne i dobrze wspominane przez jego uczestników.

wtorek, 18 lutego 2014 Hotel z widokiem na Ostrów Tumski zaprasza na konferencje

Hotel z widokiem na Ostrów Tumski zaprasza na konferencje

Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel w centrum Wrocławia posiada w pełni wyposażone zaplecze konferencyjne. Ciekawe położenie obiektu sprawia, że uczestnicy konferencji i goście biznesowi mogą się zrelaksować dzięki malowniczemu widokowi na Ostrów Tumski i Odrę.

czwartek, 14 lutego 2013

Zorganizuj czterogwiazdkowe konferencje we Wrocławiu

Położony nad Odrą, w centrum miasta, a zarazem w cichej i malowniczej okolicy wrocławski hotel zaprasza do organizacji konferencji i spotkań w sześciu w pełni wyposażonych salach oraz kameralnym pokoju klubowym.