Aktualności z obiektu

piątek, 26 czerwca 2020

Arche Hotel Krakowska ze specjalną polityką bezpieczeństwa

Arche Hotel Krakowska wdrożył politykę bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19. Szczegóły znajdują się na stronie obiektu: https://www.archehotelkrakowska.pl/komunie

poniedziałek, 3 lutego 2020 Solidne zaplecze konferencyjne, ciekawy design. Byliśmy, widzieliśmy Arche Hotel Krakowska

Solidne zaplecze konferencyjne, ciekawy design. Byliśmy, widzieliśmy Arche Hotel Krakowska

Czterogwiazdkowy Arche Hotel Krakowska, który mieliśmy okazję odwiedzić, oferuje wszystko, co organizatorzy spotkań cenią w hotelach konferencyjnych: dobrą lokalizację, duży wybór sal na eventy i szkolenia, bogate zaplecze noclegowe i doświadczony oraz życzliwy personel. Choć od otwarcia minął niewiele ponad rok, hotel zyskał już popularność wśród meeting plannerów poszukujących przestrzeni na duże konferencje i bankiety. Byliśmy, widzieliśmy i opisujemy dla Was Arche Hotel Krakowska.

piątek, 26 października 2018 344 pokoje, 15 sal konferencyjnych. W Warszawie otwarto Arche Hotel  Krakowska

344 pokoje, 15 sal konferencyjnych. W Warszawie otwarto Arche Hotel Krakowska

Z początkiem października sieć Arche powiększyła się o czterogwiazdkowy Arche Hotel Krakowska. Położony 4 km od lotniska im. Chopina obiekt oferuje na 1. piętrze 1700 mkw. powierzchni konferencyjnej, w tym największą z sal – Fuksję, która wraz z przylegającym do niej foyer daje możliwość zorganizowania na 1000 mkw. bankietu na 650 gości. Warto wspomnieć o wysokości ścian – 5,2 m – jak i możliwości wprowadzenia auta lub sprzętu wielkogabarytowego przez duży otwór okienny. Fuksję można podzielić na 6 mniejszych przestrzeni po 110 mkw. każda.

piątek, 26 października 2018

Otwarcie obiektu