Aktualności z obiektu

poniedziałek, 1 czerwca 2020

Manor House SPA wdrożył specjalne procedury bezpieczeństwa

Hotel Manor House SPA wdrożył już wszystkie wytyczne opracowane przez Ministerstwo Rozwoju oraz Główny Inspektorat Sanitarny dotyczące funkcjonowania hoteli w trakcie epidemii COVID-19, mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa i ochrony zdrowia Gości hotelowych i pracowników hotelu. Informacje można znaleźć pod linkiem: https://www.manorhouse.pl/posiadlosc/bezpieczenstwo

poniedziałek, 19 września 2016

Kobiety biznesu wiedzą, gdzie odpoczywać – naturalnie w Manor House SPA!

Mawiają, że w zdrowym ciele zdrowy duch. A my dodamy – zrelaksowane i zadbane ciało to młody duch i umysł pełen oryginalnych idei! Sukces kobiet biznesu tkwi w zrozumieniu, jak ważny jest podział czasu na efektywną pracę oraz przyjemny i wartościowy odpoczynek. Gdzie zatem odpoczywać w przerwie od konferencji? W Manor House SPA!

czwartek, 11 sierpnia 2016 Konferencja na świeżym powietrzu? Świetny pomysł Manor House SPA!

Konferencja na świeżym powietrzu? Świetny pomysł Manor House SPA!

Zastanawiasz się, czym wyróżnić się wśród organizatorów spotkań biznesowych? Chcesz, aby Twoi pracownicy połączyli przyjemne z pożytecznym, odbyli szkolenia lub uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym, ale innym niż wszystkie? Mamy odpowiedź – konferencje w plenerze organizowane przez Manor House SPA.

środa, 9 marca 2016

Zaskocz swoich pracowników i zabierz ich do sauny w Manor House… nocą!

Poszukujesz sposobu na udaną i oryginalną integrację? Chcesz, aby Twoi pracownicy bliżej się poznali, wyciszyli i zrelaksowali podczas jednego wyjazdu. Jest na to sposób. Nocne saunowanie w Manor House pod Warszawą.

wtorek, 19 maja 2015

Hotel konferencyjny Manor House na Mazowszu przyjazny dla alergików

„Hotel przyjazny dla osób z alergiami” – taki międzynarodowy certyfikat Fundacji Europejskie Centrum Badań Alergii (ECARF) uzyskał Manor House SPA w Chlewiskach oferujący zaplecze konferencyjne, noclegowe oraz niepowtarzalną wersję strefy spa & wellness.

piątek, 30 stycznia 2015

Biznes & Spa w hotelu Manor House, czyli coś więcej niż konferencje

Gościom ceniącym sobie aktywny wypoczynek lub odprężające zabiegi relaksacyjne po długim dniu wypełnionym biznesowymi spotkaniami, Hotel Manor House Spa w Chlewiskach proponuje coś specjalnego. Idea Biznes & Spa, która przyświeca organizowaniu konferencji w tym wyjątkowym obiekcie, z pewnością spodoba się klientom biznesowym i event managerom.

czwartek, 11 grudnia 2014

Zimą taniej konferencje i spotkania w zabytkowym Pałacu Odrowążów

Hotel Manor House Spa w Pałacu Odrowążów tej zimy wyróżni się spośród innych obiektów konferencyjnych nie tylko swoją egzotyczną propozycją na relaks, ale również cenami organizacji konferencji, wyjazdów integracyjnych oraz spotkań biznesowych.

środa, 23 kwietnia 2014

Pałac Odrowążów ma już pięć gwiazdek

Pałac Odrowążów w Chlewiskach podniósł swój standard i w kategorii "hotel" ma już pięć gwiazdek. Pozostała część kompleksu hotelowego Manor House - XIX-wieczna Stajnia Platera oraz Termy Zamkowe - mają standard czterech gwiazdek.

czwartek, 27 lutego 2014

Manor House SPA ma cztery gwiazdki i stara się o kolejną

24 lutego 2014 roku kompleks hotelowy pod Radomiem został oficjalnie skategoryzowany i może pochwalić się czterema gwiazdkami w kategorii hotel.

poniedziałek, 31 grudnia 2012

Pożar w obiekcie nie zniszczył jego zaplecza konferencyjnego

25 grudnia 2012 r. w zabytkowym pałacu Odrowążów w Chlewiskach w województwie mazowieckim wybuchł pożar. Jak informują przedstawiciele Manor House, nikomu nic się nie stało, a część konferencyjna obiektu już wkrótce zostanie ponownie oddana do użytku.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy basen z jonami srebra

Pałac Odrowążów Manor House w Chlewiskach koło Szydłowca to przepiękny XVI-wieczny zabytek, który w środku kryje luksus na najwyższym poziomie. To miejsce gdzie można spędzić czas iście po królewsku, oddając się przeróżnym formom rekreacji.

 

 

 

 

 To właśnie w tej gościnnej posiadłości znajduje się kompleks Łaźni Rzymskich, który w lipcu powiększył się o Oranżerię Pałacową z Basenem Nowej Ery, Ery Wodnika.


Basen ten jest pierwszym basenem w Polsce, w którym zastosowana została bezchlorowa, innowacyjna, bardzo zdrowa dla człowieka metoda uzdatniania wody oparta na nadtlenku wodoru stabilizowanym jonami srebra, w wyniku której nie ulatniają się żadne szkodliwe związki chemiczne, a jedynie tlen i woda. Krystalicznie czysta, bezzapachowa woda z jonami srebra nie wywołuje żadnych alergii, natomiast chroni i pielęgnuje skórę. Po kąpieli w basenie wystarczy tylko osuszyć ciało i natrzeć je nawilżającym balsamem znajdującym się w pokoju Gości, aby działanie „srebrnej wody” trwało dalej.

 Basen o wymiarach 24m x 9m (170m2 wody) wyposażony jest w liczne atrakcje wodne: rwącą rzekę która nie ma końca, wodno-powietrzne gejzery, podwodne masujące leżanki i siedziska, wodne wylewki: masażery karku i kręgosłupa, ścienne dysze masażu ciała, jacuzzi itp. Dzięki przeszklonemu budynkowi oranżerii, zażywając orzeźwiających kąpieli Goście mogą jednocześnie podziwiać piękno zabytkowego pałacowego Parku, a w ciepłe dni opalać się na zewnętrznym tarasie.źródło:  www.manorhouse.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Hotel na konferencje nagrodzony

Hotel Manor House wyróżniony został w kategorii Magiczne Miejsca i nagrodzony Certyfikatem Najwyższej Jakości Świadczonych Usług.

czwartek, 1 marca 2001

Otwarcie obiektu