Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Senator Hotel

Wyzwolenia 35, 78-131 Dźwirzyno
www.hotelsenator.pl

Skontaktuj się z obiektem

Joanna Obertaniec Pokaż telefony wyślij e-mail
Senator Hotel

Aktualności

:

:
:
Poleć artykuł:

Oferty specjalne

 • Pakiet Andrzejkowy

  Ostatnia okazja do wspólnego, hucznego szaleństwa przed zbliżającym się adwentem. Całonocna zabawa w niezniszczalnych rytmach rodem z PRL. Wieczór KARAOKE i andrzejkowych zabaw z wróżbami. Pakiet obejmuje również inne atrakcje Hotelu w centrum sosnowego lasu nad samym morzem.
 • Boże Narodzenie nad morzem

  Zaplanuj Święta nad morzem. Panująca wokół atmosfera ciszy i spokoju, pośród szumiących sosen i falującego morza - pozwoli przeżyć ten szczególnie ważny czas na zadumie i odpoczynku od codziennego zgiełku....
 • Sylwester

  Najgorętszy Sylwester nad morzem! Z najgorętszym konferansjerem ! W Hotelu Senator wystąpi pan TOMASZ KAROLAK ! Znany z filmów „Testosteron", „Lejdis", „39 i pół", „Ciacho". Dotychczas bawił nas na ekranie - tej nocy będzie elektryzował nas NA ŻYWO!
 • Weekend listopadowy

  Zauważalny jest trend powrotu do patriotycznego wychowania młodzieży i jej kontaktu z historią, również poprzez zabawę. Nasza propozycja obchodów Święta Niepodległości obejmuje żywy kontakt - zamiast nauki suchych dat i faktów proponujemy zabawę z barwną grupą inscenizacyjną.