Hotel Crystal Mountain

Wisła, śląskie
820Os. Konferencja Teatralnie
450Os. Bankiet Na siedząco
1980Os. Zakwaterowanie Miejsca noclegowe
Wyróżnienia:
Opis obiektu
Hotel Crystal Mountain

Crystal Mountain ***** to nowoczesny obiekt w Wiśle, w standardzie 5* położony w malowniczym zakątku Beskidu Śląskiego, na zboczu Góry Bukowej, otulony zielenią i czystym powietrzem.

Niezapomniany widok na panoramę gór oraz dolinę Wisły czynią to miejsce wyjątkowym. 

To tutaj, w pięknych okolicznościach górskiej przyrody, w nowoczesnych wnętrzach hotelowych, można skorzystać z wielu górskich atrakcji, zarówno latem, jak i zimą.

Hotel Crystal Mountain oferuje 491 komfortowych pokoi, w różnych standardach (od pokoi typu Classic po Apartament Grand), w nowoczesnym designie wnętrz hotelowych i pięknej kolorystyce możemy przyjąć 1000 uczestników spotkania.

Pokoje są wyposażone w dwa jednoosobowe łóżka o wymiarach  90 x 200 cm z możliwością złączenia, oraz rozkładaną sofę.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane, z balkonami oraz pięknym widokiem na góry i panoramę Wisły. Gustownie urządzone, z telewizorem panoramicznym, miejscem do pracy z lustrem i WiFi. Pokoje wyposażone są: minibarek, sejf, w czajnik, zestaw herbaciano-kawowy, żelazko, szlafrok, zestaw do pielęgnacji, oraz suszarkę do włosów. Łazienki wyposażone w bez progowe prysznice

Oferując usługi klasy premium, przywiązujemy szczególną uwagę do poziomu świadczonych usług i oddajemy do Państwa dyspozycji concierga, room service, strefę basenową z saunami i  jacuzzi, Aquapark Blue Lagoon z zewnętrznym bezkresnym basenem „Infinity”, zjeżdżalnią multimedialną, basenem pływackim 16+  Black Pool, płytkim basenem rekreacyjnym, brodzikiem z atrakcjami dla dzieci, zjeżdżalnią rodzinną, zewnętrzną zieloną plażą z leżakami i jacuzzi.

Ponadto siłownię, game room, kids club i lobby bar.

Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego w gabinecie kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner.

Wyjątkowe miejsce, z panoramicznym widokiem i perspektywą na udane spotkanie biznesowe.

Nowoczesne i rozbudowane centrum konferencyjne znajdujące się w Hotelu Crystal Mountain poszerza zaplecze biznesowe Wisły i województwa śląskiego.

Crystal Mountain posiada 750 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą składają się 4 przestronne. Centrum konferencyjnemu towarzyszy foyer o powierzchni 534 m2 z jednej strony, a drugiej taras o powierzchni 200 m2.

Na kameralne spotkania zapraszamy do biznesowej sali VIP, dedykowanej dla 12 osób, klimatyzowanej i z dostępem do światła dziennego.

Każda z sal centrum konferencyjnego posiada niezależne wyposażenie audiowizualne i multimedialne oraz klimatyzację, dostęp do światła dziennego i niezależne wyjście na taras. Dostęp do światła naturalnego możliwy jest  dzięki panoramicznym oknom, w razie potrzeby można całkowicie zaciemnić przestrzeń.

Wyśmienite dania kuchni międzynarodowej i regionalnej, starannie przygotowane przez Szefa Kuchni będą nieodzownym elementem całodziennego planu spotkania biznesowego.

Strefa rekreacyjna, po dniu pełnym spotkań biznesowych zapewni odprężenie i relaks przed bankietem wieczornym. Wieczór z kolacją bankietową zaaranżowany ze szczególną starannością przez zespół  specjalistów, uwieńczy konferencyjny czas.

Crystal Mountain oddaje do Państwa dyspozycji dwie restauracje, znajdujące się na niezależnych poziomach, w których obok pysznego jedzenia, jest też wyjątkowy panoramiczny widok na panoramę gór oraz dolinę Wisły

W restauracji PANORAMA mogą Państwo korzystać z bogatych bufetów śniadaniowych i obiadokolacyjnych.

Zaś w Restauracji Crystal mieści się nasza restauracja a la carte.

Dodatkowo można skorzystać z usługi Room Service, przekąsek serwowanych w Lobby Barze, a także w Pool Barze.

Sale konferencyjne i przestrzenie do wynajęcia
Pokaż tabelę

Posiadamy 750 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą składają się 4 przestronne modułowe sale. Centrum konferencyjnemu towarzyszy foyer o powierzchni 534 m2 z jednej strony, a drugiej taras o powierzchni 200 m2. Każda z sal centrum konferencyjnego posiada niezależne wyposażenie audiowizualne i multimedialne oraz klimatyzację, dostęp do światła dziennego i niezależne wyjście na taras. Dostęp do światła naturalnego możliwy jest dzięki panoramicznym oknom, w razie potrzeby można całkowicie zaciemnić przestrzeń. Na kameralne spotkania zapraszamy do biznesowej sali VIP, dedykowanej dla 12 osób, klimatyzowanej i z dostępem do światła dziennego. Możliwość wjazdu auta na sale. Dedykowany, doświadczony opiekun, zaopiekuje się Państwem podczas planowania i realizacji spotkania biznesowego.
Powierzchnia
920 os. / 1442 m2
Liczba sal
10
Największa sala
820 os. / 750 m2
Sala STONE
8 000 zł netto
Za dzień
Sala STONE
750 m2
820
450
Sala E
3 000 zł netto
Za dzień
Sala E
250 m2
250
150
Sala T
2 000 zł netto
Za dzień
Sala T
165 m2
180
100
Sala O
2 000 zł netto
Za dzień
Sala O
165 m2
180
100
Sala N
2 000 zł netto
Za dzień
Sala N
165 m2
180
100
Foyer
3 000 zł netto
Za dzień
Foyer
500 m2
VIP room
1 000 zł netto
Za dzień
Przestrzeń i sprzęt do konferencji online i hybrydowych

Nowoczesne i rozbudowane centrum konferencyjne znajdujące się w Hotelu Crystal Mountain poszerza zaplecze biznesowe Wisły i województwa śląskiego Crystal Mountain posiada 750 m2 powierzchni konferencyjnej, na którą składają się 4 przestronne modułowe sale. Centrum konferencyjnemu towarzyszy foyer o powierzchni 534 m2 z jednej strony, a drugiej taras o powierzchni 200m2. Każda z sal centrum konferencyjnego poosiada niezależne wyposażenie audiowizualne i multimedialne oraz klimatyzację, dostęp do światła dziennego i niezależne wyjście na taras. Dostęp do światła naturalnego możliwy jest dzięki panoramicznym oknom, w razie potrzeby można całkowicie zaciemnić przestrzeń. Na kameralne spotkania zapraszamy do biznesowej sali VIP, dedykowanej dla 12 osób, klimatyzowanej i z dostępem do światła dziennego. Dedykowany, doświadczony opiekun, zaopiekuję się Państwem podczas planowania i realizacji spotkania biznesowego.
Restauracje

Crystal Mountain oddaje do Państwa dyspozycji dwie restauracje, znajdujące się na niezależnych poziomach. których obok pysznego jedzenia, jest też wyjątkowy panoramiczny widok na panoramę gór oraz dolinę Wisły W restauracji PANORAMA mogą Państwo korzystać z bogatych bufetów śniadaniowych i obiadokolacyjnych. Zaś w Restauracji Crystal mieści się nasza restauracja a la carte, gdzie na bazie świeżych i regionalnych produktów, można delektować się daniami kuchni regionalnej i międzynarodowej, a nasz sommelier pomoże w doborze najlepiej pasujących win do posiłku. Dodatkowo można skorzystać z usługi Room Service, przekąsek serwowanych w Lobby Barze, a także w Pool Barze. Lobby bar wieczorami wypełniają smaki drinków i muzyka na żywo.
Nazwa i rodzaj kuchni
Ustawienie i pojemność sal (l. osób)
Bankiet stojący
Bankiet zasiadany
Pow. (m2)
Wys. (m)
Restauracja Crystal

Restauracja Crystal

Międzynarodowa

500
300
350
3,5
Restauracja PANORAMA

Restauracja PANORAMA

Międzynarodowa

500
350
350
3,5
Lobby bar

Lobby bar

Międzynarodowa

520
200
425
Taras zewnętrzny

Taras zewnętrzny

Międzynarodowa

200
100
200
Pokoje

Hotel Crystal Mountain oferuje 491 komfortowych pokoi, w różnych standardach (od pokoi typu Classic po Apartament Grand), w nowoczesny designie wnętrz hotelowych i pięknej kolorystyce możemy przyjąć 1000 uczestników spotkania. Pokoje są wyposażone w dwa jednoosobowe łóżka o wymiarach 90 x 200cm z możliwością złączenia, oraz rozkładaną sofę. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, z balkonami oraz pięknym widokiem na góry i panoramę Wisły. Gustownie urządzone, z telewizorem panoramicznym, miejscem do pracy z lustrem i WiFi. Pokoje wyposażone są: minibarek, sejf, w czajnik, zestaw herbaciano-kawowy, żelazko, szlafrok, zestaw do pielęgnacji, oraz suszarkę do włosów. Łazienki wyposażone w bez progowe prysznice.
Liczba miejsc noclegowych
1980
Liczba pokoi i apartamentów
494
Nazwa   Liczba pokoi
 
Classic
(4 osoby • 2 łóżka) 406
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 2
Pokój dwuosobowy z jednym pomieszczeniem i balkonem. W pokoju znajdują się dwa jednoosobowe łóżka (90 x 200 cm) z możliwością złączenia oraz dwuosobowa rozkładana sofa. Na wyposażeniu 26 metrowego pokoju znajduje się również biurko/toaletka z lustrem.
Studio
(4 osoby • 2 łóżka) 3
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 2
Pokój dwuosobowy z oddzielną niezamykaną sypialnią i salonem oraz balkonami. Jest to pokój z dwoma jednoosobowymi łóżkami (90x200 cm) z możliwością złączenia oraz dwuosobową rozkładaną sofą. Na wyposażeniu 35 metrowego pokoju znajduje się biurko/toaletka.
Junior Suite
(4 osoby • 2 łóżka) 31
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 2
Pokój dwuosobowy z salonem i dwuosobową rozkładaną sofą, oddzielną sypialnią z dwoma jednoosobowymi łóżkami (90 x 200 cm) z możliwością złączenia oraz balkonami. Na wyposażeniu 45 metrowego pokoju znajduje też biurko/toaletka z lustrem oraz fotel.
Suite
(4 osoby • 2 łóżka) 8
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 2
Pokój dwuosobowy z salonem i dwuosobową rozkładaną sofą, oddzielną sypialnią z dwoma jednoosobowymi łóżkami (90 x 200 cm) z możliwością złączenia oraz balkonami. Na wyposażeniu 55 metrowego pokoju znajduje też biurko/toaletka z lustrem oraz fotel.
Superior
(4 osoby • 2 łóżka) 44
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 2
Pokój dwuosobowy z salonem i dwuosobową rozkładaną sofą, oddzielną sypialnią z dwoma jednoosobowymi łóżkami (90 x 200 cm) z możliwością złączenia oraz balkonami. Na wyposażeniu 45 metrowego pokoju znajduje też biurko/toaletka z lustrem oraz fotel.
Apartament Grand
(4 osoby • 2 łóżka) 1
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 2
Pokój w formie 120 metrowej otwartej przestrzeni z dwuosobową sypialnią i otwartym salonem oraz pokojem kąpielowym i tarasem widokowym. W pokoju znajduje się dodatkowo dwuosobowa rozkładana sofa, biurko/toaletka z lustrem oraz fotel do relaksu.
Grand Suite Two Bedrooms
(8 osób • 4 łóżka) 1
Łóżka jednoosobowe: 0
Łóżka dwuosobowe: 4
Pokój z dwiema oddzielnymi sypialniami, każda z prywatną łazienką, salonem, aneksem kuchennym, tarasem widokowym. Obie sypialnie posiadają dwa łóżka (90x200 cm) z możliwością złączenia. Dodatkowo w 100 metrowym pokoju jest sofa, biurko, pełniące również f
Udogodnienia w pokojach
 • Łazienki w pokojach
 • Klimatyzacja
 • Internet Wi-Fi
 • Telewizor
 • Minibar
 • Biurko
 • Sejf
 • Room Service
 • Pokoje z balkonami
 • Dostawki
Lokalizacja

Bukowa 19A, 43-460 Wisła, śląskie

Miasto
Wisła
Region
Beskidy
Województwo
śląskie
Dojazd komunikacją miejską
Autobus
Dworzec
Wisła Uzdrowisko
1,5 km
Lotnisko
Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice
125 km
Otoczenie

Crystal Mountain ***** to nowoczesny obiekt w Wiśle, w standardzie 5* położony w malowniczym zakątku Beskidu Śląskiego, na zboczu Góry Bukowej, otulony zielenią i czystym powietrzem. Niezapomniany widok na panoramę gór oraz dolinę Wisły czynią to miejsce wyjątkowym. To tutaj, w pięknych okolicznościach górskiej przyrody, w nowoczesnych wnętrzach hotelowych, można skorzystać z wielu górskich atrakcji, zarówno latem jak i zimą. Hotel zaprojektowano tak, by gwarantował jak najlepszą wygodę i funkcjonalność. Bryła całego budynku podzielona została na 3 rozwidlające się sekcje mieszkalne, które zostały połączone ze sobą wspólnym funkcjonalnym zapleczem.
Własny teren otwarty
Tak, nieogrodzony
Teren piknikowy
Jest
 • Altana
 • Namiot
 • Miejsce na grilla
 • Miejsce na ognisko
 • Basen otwarty
 • Prywatna plaża
 • Korty tenisowe
 • Boiska sportowe
 • Ogród
 • Park
 • Staw
Okolica
 • W górach
 • W lesie
 • Nad rzeką
 • Nad jeziorem
 • Nad morzem
 • Przy trasie
 • W centrum miasta
 • Za miastem
 • Przy lotnisku
Usługi i atrakcje

Oferując usługi klasy premium, przywiązujemy szczególną uwagę do poziomu świadczonych usług i oddajemy do Państwa dyspozycji concierga, room service, strefę basenową z saunami i jacuzzi Aquapark Blue Lagoon z zewnętrznym bezkresnym basenem „Infinity”, zjeżdżalnią multimedialną, basenem pływackim 16+ Black Pool, płytkim basenem rekreacyjnym, brodzikiem z atrakcjami dla dzieci, zjeżdżalnią rodzinną, zewnętrzną zieloną plażą z leżakami i jacuzzi. Strefę saun rytualnych, suchych, infra red, parowych i suchych rytualnych z pokazami Sauna mistrza. Na terenie Aquaparku znajduje się Pool bar, w ofercie którego czekają na Państwa przekąski, napoje, drinki. Wszystko to, co pozwoli zaspokoić głód i pragnienie podczas wodnych szaleństw. Ponadto siłownię, game room, kids club i lobby bar. Hotel Crystal Mountain zapewni Państwu zrównoważony wypoczynek połączony z 5* luksusowymi zabiegami dającymi harmonię i możliwość oderwania się od problemów dnia codziennego w gabinecie kosmetycznym Dr Irena Eris Beauty Partner. W sezonie zimowym dodatkowym udogodnieniem jest skibus, kursujący spod hotelu na stok i mieszcząca się zaraz przy obiekcie wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Latem to miejsce zamienia się wypożyczalnie rowerów również elektrycznych.
Udogodnienia ogólne
 • Parking: 369 aut
 • Business center
 • Wi-Fi
 • Lobby bar
 • Klimatyzacja
Rekreacja (w budynku)
 • Basen kryty
 • Fitness center
 • Sauna
 • Hala sportowa
 • Bilard
 • Kręgle
 • SPA: 10 gabinetów
 • Jacuzzi
 • Klub nocny
 • Masaże
 • Tenis stołowy
Dodatkowe usługi i atrakcje
 • Aquapark Blue Lagoon
 • Salon Dr Irena Eris Beauty Partner
 • Strefa dla dzieci
 • Sala fitness
 • Sklepik w Recepcji
 • Park Linowy Wewióka
 • Skibus
 • Usługa Conciarge
 • Dedykowany opiekun dla grup konferencyjnych
 • Zamawiamy usługi dodatkowe takie jak np. oprawę muzyczną, tort okolicznościowy, fotografa i wszelkie inne, które będą Państwa życzeniem.
 • Wypożyczalnia nart w sezonie zimowym
 • Wypożyczalnia rowerów w sezonie letnim
Opinie i referencje

Aktualności z obiektu