Aktualności z obiektu

piątek, 17 maja 2019 Nowy obiekt sportowy w Holiday Inn w Józefowie – zaproś gości na minigolfa!

Nowy obiekt sportowy w Holiday Inn w Józefowie – zaproś gości na minigolfa!

Uroczyste otwarcie najnowszej inwestycji Holiday Inn Warszawa Józefów – pierwszego profesjonalnego pola do gry w minigolfa na Mazowszu – Felt typ „B” odbyło się 11 maja br. Minigolf Józefów jest jedynym obiektem tego typu w Polsce, certyfikowanym przez Światową Federację Minigolfa (WMF). Po konferencji czy szkoleniach warto ich uczestników zaprosić na nowe atrakcje oferowane przez podwarszawski Holiday Inn: Akademię Minigolfa Sportowego oraz turnieje minigolfa.

poniedziałek, 8 lutego 2016

Zorganizuj konferencję w Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą i zyskaj!

Najbardziej wymagający organizatorzy konferencji nie znajdą powodu, by zorganizować swój event gdzie indziej. Aż 11 sal konferencyjnych, imponująca i zróżnicowana baza noclegowa w czterogwiazdkowym standardzie, restauracja, bary i kawiarnie, centrum spa, basen, jacuzzi, sauny, a także cały szereg atrakcji na wyjazdy integracyjne. To wszystko w jednym miejscu – w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą.

wtorek, 6 października 2015

Konferencje taniej w listopadzie? Propozycja Holiday Inn pod Warszawą

Hotel konferencyjny Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą ma dla organizatorów konferencji cenową niespodziankę na listopad. Warto skorzystać, bo to obiekt o nowoczesnych salach, profesjonalnym wyposażeniu i atrakcyjnej lokalizacji.

poniedziałek, 20 kwietnia 2015

Przemysław Zieliński nowym szefem kuchni w Holiday Inn Józefów

Z kuchni w hotelu konferencyjnym Holiday Inn w Józefowie odszedł szef kuchni Robert Trzópek i zastąpił go jego… zastępca, Przemysław Zieliński.

piątek, 6 marca 2015

Holiday Inn Józefów z innowacyjnymi rozwiązaniami w salach konferencyjnych

Warszawski Holiday Inn Józef podwyższa standard obsługi klientów biznesowych – zmodernizowane sale konferencyjne wyposażone zostały niedawno w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz urządzenia ułatwiające gościom poruszanie się po obiekcie.

piątek, 1 sierpnia 2014

Holiday Inn Warszawa Józefów wdraża program do sprzedaży konferencji

Hotel konferencyjny w podwarszawskim Józefowie rozpoczął wdrożenie programu do sprzedaży konferencji i bankietów oraz do zarządzania obsługą sal i eventów - Horeca Idea.

czwartek, 15 maja 2014

Marcin Ankiersztejn zastępcą dyrektora hotelu Holiday Inn w Józefowie

Z początkiem maja 2014 r. Marcin Ankiersztejn objął funkcję zastępcy dyrektora generalnego oraz dyrektora sprzedaży i marketingu w hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów.

wtorek, 21 stycznia 2014

Holiday Inn Warszawa Józefów z nagrodą Quality Excellence Award

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów otrzymał nagrodę sieciową InterContinental Hotels Group przeznaczoną dla obiektów przodujących w dostarczaniu usług najlepszej jakości oraz jak najlepszych doświadczeń z pobytu.

piątek, 7 grudnia 2012

Artur Trukawiński nominowany do nagrody InterContinental Hotels Group

Dyrektor podwarszawskiego hotelu otrzymał nominację do nagrody „Holiday Inn General Manager of the Year Award 2012” (Dyrektor Roku Hoteli Holiday Inn 2012). Został wybrany spośród osób zarządzających ponad 700 hotelami sieci InterContinental Hotels Group w całym regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

czwartek, 22 listopada 2012

Park linowy przy hotelu

Na początku maja na terenie hotelu Holiday Inn Warszawa Józefów otwarty został Park Linowy Józefów. Obiekt posiada łącznie 99 przeszkód na prawie 1211 metrach tras.
 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy Park Linowy jest największym tego typu parkiem na Mazowszu i jednym z trzech największych w Polsce.

Udostępnionych zostało sześć tras z 99 atrakcjami, o łącznej długości ponad 1200 metrów. Trasy zostały zróżnicowane pod względem trudności. Dwie trasy mają charakter treningowy. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość skorzystania ze zjazdu na linie tzw. „tyrolką”, której długość wynosi aż 120 metrów.

Piękna lokalizacja w sosnowym lesie tuż przy hotelu oraz liczne przeszkody o oryginalnych nazwach takich jak: makarony, pajęczyny, wagi, surfery, ściany wspinaczkowe, trapezy, koala, mosty zwodzone, pale buszmena, indiańskie skoki, przenikające ściany i inne – sprawiają, że Park Linowy Józefów jest idealnym miejscem na rozrywkę m.in dla zorganizowanych grup.

W ciągu jednego dnia z parku może skorzystać do tysiąca osób.

Hotel Holiday Inn Warszawa Józefów posiada 123 pokoje standardowe, 20 pokoi executive oraz 3 apartamenty i 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych.

Na potrzeby biznesu hotel oferuje swoją powierzchnię konferencyjną w skład której wchodzi 11 sal w pełni wyposażonych w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny oraz Business Center.

W hotelu znajduje się również Centrum SPA.


źródło: http://holiday.aquila.pl

czwartek, 22 listopada 2012

W trakcie EURO 2012 w obiekcie zorganizujesz konferencje z piłkarskimi atrakcjami

Nowoczesny hotel w Józefowie pod Warszawą zaprasza do wykorzystania Euro 2012 w Polsce i zorganizowania w czasie jego trwania imprezy lub konferencji w atrakcyjnej cenie.

czwartek, 22 listopada 2012

Podwarszawski hotel zyskał ekskluzywną klinikę

Na początku października 2012 r. czterogwiazdkowy obiekt w Józefowie pod Warszawą wzbogacił się o Klinikę La Perla, należącą do znanej sieci klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Impreza z okazji wzbogacenia oferty hotelu trwała dwa dni, a gospodarzami byli dyrektor hotelu Artur Trukawiński i prezes Kliniki La Perla Kalina Ben Sira.

czwartek, 22 listopada 2012

Drugi wśród najlepszych hoteli na konferencje

Hotel w podwarszawskim Józefowie zajął drugie miejsce w kategorii "Konferencje" w organizowanym przez firmę Global Hotels & Travels plebiscycie branży hotelarskiej Best Hotel Award 2012. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął Hotel Marriott Warszawa, a trzecie - IBB Andersia Poznań.

piątek, 15 czerwca 2007

Otwarcie obiektu